Rozlučka se svobodou
Zábava na svatbu

Rozlučka se svobodou

Ztráta svobody se musí patřičně oslavit, jenže ne vždy to dopadá úplně růžově. Máme pro vás pár tipů, jak to zařídit, aby se na vaši rozlučku se svobodou dalo s radostí vzpomínat ještě za desítky let.

31.12.2018

Pár tipů, jak uspořádat perfektní rozlučku se svobodou

Ztráta svobody se musí patřičně oslavit, jenže ne vždy to dopadá úplně růžově. Máme pro vás pár tipů, jak to zařídit, aby se na vaši rozlučku se svobodou dalo s radostí vzpomínat ještě za desítky let.

Vyberte organizátora

Sice se traduje, že organizace rozlučky se svobodou automaticky leží na svědkovi nebo svědkyni, ale nemusí to být tak úplně pravda. Ideální svědek totiž rozhodně nemusí mít pro pořádání takové akce pražádné vlohy. Proto zalovte ve vodách jiných blízkých známých a požádejte o malou službu někoho, kdo se v kvalitní zábavě skutečně vyzná. Vybrané osobě na oplátku můžete nabídnout, aby vám rozlučku se svobodou připravila jako svatební dar.

Pozvěte dobrou partu

Ať už máte program, jaký chcete, ale bez té správné party přátel bude i vychytaný večer poněkud rozpačitým zážitkem. Domluvte se proto na skladbě hostů s budoucí nevěstou a ženichem, a klidně je nechte, ať asi rozlučkový ansámbl pozvou sami. Ideální je, aby se účastníci alespoň trochu znali nebo sdíleli společné téma.

Určete termín

Podle tradice se s rozlučkou čeká na den před svatbou, praxe ale takovému rozhodnutí zrovna nepřeje. Kdo by se také chtěl vdávat nebo ženit s kocovinou po náročném večeru? Termín vyberte alespoň dva dny dopředu, ideálně déle, ať pak máte čas na rekonvalescenci.

Nenuťte se do klišé

Rozlučka se svobodou nemusí nutně zahrnovat striptýz, hromadu lechtivých úkolů a poťouchlé dárky se sexuální tematikou. Zkuste se odprostit od zažitých klišé a spíše připravte program, který sedí náladě a povaze budoucího manžela či manželky. Celodenní trek v horách, výlet do zábavního parku nebo koncert oblíbené kapely může nakonec potěšit mnohem víc než striptér a brčka ve tvaru intimních partií.


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Zábava na svatbuNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena