O nás

Nemá váš snoubenec konfekční velikost?

Nevadí! V Anthony´s pro vás máme připraveno více jak 20 velikostních kombinací obleků.

Dokážeme obléknout muže každé postavy, a to bez nutnosti čekat týdny na ušití obleku na míru. Oblékneme i velmi vysoké nebo silné muže. Stačí jedna návštěva u nás na prodejně.

Máme oblečení pro každý typ svatby, od zcela formálních až po uvolněné venkovské styly svateb.

Neváhejte se zdarma objednat k našemu svatebnímu stylistovi na tel. 739 072 382

Kontakt
Zobrazit další pobočky
Produkty
Modrý oblek Napolicena: 13980 Více
Oblek Napoli značky ANTHONY'S je vyroben ze 100% vlny a je ideální volbou do vašeho letního šatníku či na jakoukoliv speciální životní událost.
Hnědý oblek Palermocena: 13980 Více
Oblek Palermo značky ANTHONY'S je vyroben v Portugalsku z italské látky a je ideální volbou do vašeho podzimního šatníku či na jakoukoliv speciální životní událost.
Outfit Hopkingscena: 13980 Více
Tradiční tmavě modrý oblek vyrobený se 100% Merino vlny. Jeho výhodou je univerzálnost. Oblek využijete i po svatbě na mnoho dalších slavnostních příležitostí jako jsou plesy a návštěvy divadla.
Outfit Bourdaincena: 2490 Více
Ideální kombinace pro uvolněnější styl svatby. Bílá bavlněná košile doplněná o oblekovou vestičku v kostkovaném vzoru. Volnočasové hnědé chino kalhoty a kožené boty. Cena: Kalhoty chino 2.490 Kč, více na odkazu.
Olivový oblek Riminicena: 13980 Více
Oblek Rimini značky ANTHONY'S je vyroben ze 100% lnu a je tak ideální volbou do vašeho letního šatníku či na jakoukoliv speciální životní událost.
Oblek šedý Arezzocena: 13980 Více
Oblek Arezzo značky ANTHONY'S je vyroben ze 100% vlny a je ideální volbou do vašeho letního šatníku či na jakoukoliv speciální životní událost.
Outfit Nelsoncena: 13980 Více
Letní oblek vyrobený ze lnu a vlny ve světle modrém „ledovém“ odstínu. Díky lnu je oblek úžasně lehký a příjemný i v teplých letních dnech. Ideální outfit pro uvolněné svatby ve stylu „summer chic“.
Světle modrý oblek Livornocena: 13980 Více
Oblek Livorno značky ANTHONY'S je vyroben ze 100% vlny a je ideální volbou do vašeho letního šatníku či na jakoukoliv speciální životní událost.
Tmavě Modrý oblek Savocacena: 13980 Více
Oblek Savoca značky ANTHONY'S je vyroben v Portugalsku ze 100% italské vlny a je ideální volbou do vašeho podzimního šatníku či na jakoukoliv speciální životní událost.
Outfit Black Tiecena: 13980 Více
Tradiční formální outfit pro svatby a ostatní slavnostní akce označené Black Tie. Sako s lesklými klopami, smokingová košile na manžetové knoflíčky, lesklé lakované boty a pásek a mnoho stylových doplňků.
Galerie
Hodnocení
5 (4x)
Manžel měl velký problém sehnat oblek, který by mu seděl z důvodu jeho výšky 190 cm mu vždy byli krátké rukávy. Na Brumlovce mají neskutečný výběr velikostí a dokonce prodloužené délky rukávů u košil i sak. Za nás velká spokojenost a domů jsme si odnesli rovnou dva obleky a několik košil.
Úžasná a nádherná prodejna! S manželem jsme kupovali oblek a teda servis na 1**. Tímto moc děkuji za skvělou obsluhu a velmi příjemné prostředí v krásné prodejně s velmi příjemnou hudbu. Opravdu skvělý zážitek! Ať se daří
Skvělý výběr košil pro vysoké, hubené a dlouhoruké muže. Obsluha vám pomůže s výběrem velikosti a střihu.
Velký výběr velikostí, který jsem neviděla nikde ani u konkurence! Skvělý zákaznický servis, prodejna prostorná a krásná! S přítelem jsme byli nad míru spokojeni a určitě se zase rádi vrátime:-)
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2023 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena