O nás

Svatební místo pro nevěsty, které se nebojí snít …

Jakmile se jednou projdete pod listy starých dubů a spatříte rybníček s romantickým ostrůvkem, garantujeme vám, že to bude láska na první pohled. A to ticho! Jste na venkově, daleko od hluku města a všude kolem vás vládne příroda. Nikdo vás nemůže vyrušit. Jste tu jen vy, vaše rodina a váš vysněný den!

Vše pod jednou střechou

Svatební den od ranních příprav až po večerní party strávíte na zámku, který vám je plně k dispozici. V Hostačově se postarají o vše potřebné, mají výbornou restauraci, která vás a vaše hosty nakrmí od rána do rána, a navíc exklusivní výběr vín. Hodovat a bavit se můžete po celém zámku, ve Velkém sále, v restauraci, ale i na nádvoří a na zahradě, jen tak pod širým nebem. A věřte nám, že vám k smrti unavení hosté budou vděční, když je bude místo noční cesty domů čekat luxusní postel v zámeckém pokoji.

Nejste na to sama

Nemusíte mít obavy, vážně se postarají o všechno. Zorganizovali zde již desítky svateb, takže si ušetříte čas s hledáním a naháněním dodavatelů. Vše připraví včas a poradí vám i na co nezapomenout.

Také si přejete prožít nezapomenutelnou svatbu plnou jedinečných okamžiků, které si užije nejen vaše rodina, ale i vy sama?

Udělejte si se svým vyvoleným hezký den a přijeďte mne na zámek navštívit. Provedu vás zámeckými komnatami. Rozděláme si lahev dobrého vína a popovídáme si o vašich vysněných přáních. Zvu vás.

Kontakt
Galerie
Hodnocení
5 (1x)
Krásné místo, se skvělou atmosférou. Stylové pokoje, každý v jedinečném stylu...restaurace s vynikajícím jídlem (domácí suroviny) vínem i velmi příjemnou, milou i pozornou obsluhou...ideální místo pro svatby, víkendy plné romantiky, ale i pracovní eventy...
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Zájemci o prezentaci na Svatba.cz©2019 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena