O nás

Club penzion Kamínek lze označit za malý kamínek v mozaice krás Třeboňska a Novohradska. Náš penzion nabízí pohodlné ubytování s 60 pevnými lůžky v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, 15 lůžky ve společné ložnici a 5 přistýlek. Pro váš svatební den nabízíme hned tři možné prostory: salonek, sál pro 150 osob a letní parket až do 180 osob kapacity. K dispozici je mokrá i suchá varianta. Umístění nám dává možnost neklást svatebčanům téměř žádná omezení . Vše je tedy u nás podřízeno potřebám a přání svatebčanů. Máme za sebou již mnoho svateb velkých malých s VIP hosty i bez nich zvládnutých na jedničku. Doporučuji nahlédnout na www stránky penzionu do sekce videoprezentace. Náš venkovní prostor se neustále vyvíjí ale i tak je tam k vidění vše co vidět potřebujete. Na setkání s vámi se těší majitel a personál penzionu.

Kontakt
Galerie
Videa
Hodnocení
5 (9x)
Moc se mi tu líbilo, krásný penzion i příroda kolem. Skvělé možnosti pro výlety. Jídlo bylo fantastické, přijatelné ceny.
Byla jsem zde s maminkou na úžasném pobytu. Me se tady líbilo moc a maminka byla taky spokojená. Pobyt dostala jako dárek k narozeninám, mé očekávání bylo naplněno. Tímto ještě jednou moc děkujeme.
Jsem rád, že jsme s dětmi mohli být v tak krásném penzionu, krásná příroda, i penzion se nám moc líbil. Obsluha rychlá a spolehlivá, vždy usměvavá.
Krásné prostředí a příjemný personál, který mi splnil každé přání.
Volba Penzionu Kamínek byla rozhodně správná. Tohle ubytování jsem zvolil hlavně kvůli nabídce welness. Nedaleko se nachází střelnice, což doporučuji, pro mne to bylo hezké zpestření pobytu. Musím podotknout, že okolo je nádherná krajina na výlety.
Jste nejlepší!!...Díky za krásné 50tiny a svatbu.
Upravený a čistý penzion, ve kterém mají skvělé jídlo. Personál je moc hodný a ochotný. Nejlepší je krásná příroda okolo penzionu.
Dobrý den děkujeme za příjemně strávené dny ve Vašem penzionu. <3 Celá rodina jsme nadšeni jak s ochotou personálu, tak s čistotou. Krásná je i příroda a rodinné vyžití. Přijedeme znovu :-) Všem vřele doporučuji
Penzion se mi moc líbil, kvůli svému umístění, které je naprosto úžasné. Ceny jsou celkově dobré.
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Zájemci o prezentaci na Svatba.cz©2019 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena