O nás

Plánujete svůj „Velký den“ a chcete jej prožít na romantickém a nenapodobitelném místě? Pak je Restaurant Dašické sklepy to pravé místo pro Vaši svatbu. Unikátní neotřelé prostředí, mimořádné gastronomické zážitky a atmosféra rekonstruovaného areálu bývalých pivovarských sklepů – tato nádhera Vás čeká, pokud si zvolíte Dašické sklepy jako místo pro svůj svatební den. Svatební obřad v našem areálu, se tak navždy stane nádhernou vzpomínkou na vstup do Vašeho společného života.

Kontakt
Galerie
Hodnocení
5 (3x)
Odehrál se zde náš svatební den. Můžeme jen doporučit, vše na jedničku, od organizace, jídlo, prostředí a především perfektní obsluha.
Svatební den v Dašických sklepích musíme hodnotit jen v tom nejlepším :-). Naprostá spokojenost při organizaci, konzultaci s panem Pavelkou,výzdoba altánku a terasy nádherná, splněna všechna naše přání :-). Velmi milý a ochotný personál. Jídlo excelentní, proto velké díky kuchařům. Moc jsme si den " D " užili :-). Budeme se do sklepů velmi rádi vracet. Všem nevěstám doporučuji a určitě nic neřešte a nechte vše na personálu, jsou to přeborníci v přípravě svateb :-).
Náš svatební den v dašických sklepích proběhl na jedničku. Všichni si moc pochutnali, chválili krásné prostředí, personál velmi vstřícný. Při domlouvání a organizaci jak pan provozní, tak celý tým velmi vyšel vstříc. Moc děkujeme a doporučujeme! Milé nevěsty, praktická poznámka, pana provozního bylo potřeba ze začátku trochu popohnat s odpovědí, pokud se tak stane, nezoufejte a popohánějte, finále bude stát za to
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Zájemci o prezentaci na Svatba.cz©2019 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena