O nás

Za touto rodinnou značkou stoji manželé, profesionální gemolog a česká designérka šperků Daniela Komatović s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Diamond Spot Prague nabízí více než 500 DRUHŮ SNUBNÍCH PRSTENŮ v cenové kategorii od 9.000 Kč do 150.000 Kč za pár. Prsteny pro Vás vyrábíme ze 14k nebo 18k zlata bez kamenů, se zirkony nebo diamanty. Všechny snubní prsteny nabízíme i ve variantě s černými diamanty, výběr je jen na Vás. Samozřejmostí je možnost u nás všechny prsteny vyzkoušet. Zdarma od nás obdržíte rytí do prstynků, certifikát pravosti a luxusní balení.

Zlatnictví Diamond Spot Prague nabízí též více než 300 modelů zásnubních prstenů s diamanty, safíry, rubíny, smaragdy a polodrahokamy jasného původu s certifikáty firmy YUDC nebo GIA, HRD, IGI, TGL a GRS.

Srdečně Vás zveme do našeho zlatnicví v Praze na nezávaznou konzultaci, kde můžete naše prsteny vyzkoušet u šálku dobré kávy.

Zlatnictví Diamond Spot je to pravé a bezpečné místo pro koupi zlatých šperků s diamanty, drahými kameny, polodrahokamy a pravými perlami, které Vás budou zdobit po celý život.

Kontakt
Galerie
Videa
HodnoceníDodavatel ještě nebyl hodnocen.
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Zájemci o prezentaci na Svatba.cz©2019 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena