O nás

Profesionální Disc Jockey a moderátor se Vám rád postará o nezapomenutelné zážitky na Vaší svatbě.

Požadavky a představy klientů jsou pro mě již 20 let důležitým bodem mé práce. S tím jsou spojené služby, které dokáži vždy maximálně přizpůsobit situaci, ať už zvučím nebo moderuji. Jsem přímo zaměřen na svatební dění a tím je nazvučení těch nejdůležitějších okamžiků jako je obřad, svatební hostina, krájení svatebního dortu nebo novomanželský tanec. Zaměřuji se i na konkrétní zábavu pro svatební hosty v podobě svatebních her a zvyklostí. Nechávám si záležet na každém detailu, aby Váš nejdůležitější den byl pro Vás a Vaše hosty opravdový zážitek. Hudební kulisu doplňuji mluveným slovem se zkušeností rádiového moderátora napříč celým dnem. Ke své práci využívám vysoce kvalitní technické vybavení, a to jak zvukovou tak i světelnou aparaturu. Na kvalitě reprodukované hudby mi hodně záleží, protože dotváří celkový dojem mých služeb. Co se týče hudby, jsem založen komerčním směrem zahraniční a české hudební scény z dob minulých až po současné populární hity.

Těším se na Vás!

Patrik Wolf

Kontakt
Galerie
Videa
Hodnocení
5 (3x)
Moc děkujeme za doladění skvělé atmosféry naší svatby jak moderováním tak i bohatým výběrem hudby. Patrik Wolf nám vyšel maximálně vstříc a byla s ním vynikající spolupráce. Rozhodně ho doporučujeme a ještě jednou moc děkujeme! :-)
Vás lze charakterizovat jako super profesionála na správném místě. Máte velice příjemný přístup i přednes a byl jste na celou akci připraven dle domluvy i s malými improvizacemi, které podle mne byly nad rámec dohody (s manželem jsme nečekali, že budete provádět tombolou a proto si toho vážíme). V průběhu našeho dne jsme nenašli nic, co bychom mohli vytknout, a tak jsou v našem hodnocení samé jedničky, hvězdičky a palce nahoru! Celý den jsme si užili a byly jsme maximálně spokojeni. Moc Vám děkujeme a budeme Vás doporučovat :)
Ahoj Partriku, rada bych Ti podekovala na bezvadnou atmosferu a profesionalni praci na nasi veselici ! Pachebel a muj prichod vsechny totalne dostal :) a celou Tarantuli jsi Jirku malem zabil :DD Taky diky, ze jsi s nami zustal dele. Kazdopadne Te budeme vsude doporucovat a prejeme hodne hudebnich uspechu :)
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2021 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena