O nás

Račte si vybrat z mé široké cukrářské nabídky - svatební dorty (Exkluzivní, lehké šlehačkové i celý modelovaný dort). Dále Vám mohu nabídnout ražené či vázané svatební koláče i koláčky, zákusky, dezerty, minizákusky, minidezerty, vánoční cukroví a novinkou je Chilli překvapení. Vše vyrábím jen z kvalitních surovin. Objednávky, řeším po telefonu nebo osobně, DĚKUJI.

Kontakt
Galerie
Hodnocení
5 (4x)
Moc děkujeme za výborný svatební dort, který nás nadchl nejen svým vzhledem! Paní Dlouhá je schopná na přání vyrobit snad i nemožné!
Jsem ráda, že jsme si zvolili svatební dort i všechny zákusky od paní Dlouhé. Nejen, že dort byl naprosto nádherný, ale také úžasně chutnal. Mini zákusky a svatební koláčky samozřejmě také. Všichni byli nadmíru spokojení a my děkujeme za perfektní služby, ochotu i bezchybný výsledek.
Měli jsem od paní Dlouhé svatební dort na naší svatbu. Byl vynikající, chutný a paní cukrářka nám dokonce modelova na dort naše podobizny postaviček nevěsty a ženicha :-) Prostě vše bylo bezchybné a profesionální. Paní nám i zapůjčila chladící box na převoz dortu. Děkujeme za ochotu, vstřícnost a příjemné jednání. Zase někdy objednáme :-)) Děkujeme.
My moc děkujeme za skvělý svatební "naháč", všechna patra byla výborná, hosté ho chválili a nakonec nezbyl ani kousek! Nádherně voňavou cukrárnu ráda doporučuji :).
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Zájemci o prezentaci na Svatba.cz©2019 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena