O nás

Romantický rodinný Hotel Selský Dvůr ** obklopený zelení je ideálním místem pro romantickou svatbu, zvláště, přejí-li si svatebčané "vše na jednom místě". Nabízí oázu zeleně ve městě a skvělou kuchyni v čele s kuchařem ČR roku 2013/14 Patrikem Bečvářem a jeho týmem. Pokoje poskytují maximální pohodlí, jsou plně klimatizovány a nově zrekonstruovány. Celý tým Hotelu Selský Dvůr ** se těší na příležitost uspořádat pro Vás nezapomenutelnou svatbu, o které si budou Vaši hosté ještě dlouho povídat a na kterou budete vždy vzpomínat.

Kontakt
Galerie
Videa
Hodnocení
5 (11x)
Moc Vam dekujeme za krasne straveny den ve Vasi restauraci a hotelu. Moc jsme si tento den uzili! Organizace byla perfektni, jidlo bylo vynikajici a obsluha velmi prijemna a ochotna. Jeste jednou Vam moc dekujeme a urcite Vas doporucime dale!
Byli jsme v této restauraci několikrát na večeři a rozhodli jsme se uspořádat zde i svatební hostinu a následnou oslavu. Nikdy jsme nebyli zklamaní a na svatbu jsme si nemohli vybrat lepší místo. Jídlo bylo vynikající, personál vstřícný, ochotný, připravený se vším pomoci, prostředí krásné a pan Dvorský je opravdu člověk na správném místě. Nic nebyl problém, ve všem nám vyhověl, nemohu jinak než dát 5* a doporučit tuto restauraci, protože Vy si to opravdu zasloužíte. Ještě jednou děkujeme za skvělou organizaci naší svatby.
Moc děkujeme za úžasný den a perfektní koordinaci. Kdybychom se měli brát znovu, určitě zase zvolíme Selský Dvůr. Tak třeba zlatou svatbu oslavíme opět u vás. Ne vážně, ještě jednou Vám chceme moc poděkovat za veškerou pomoc, organizaci, trpělivost a přípravy. Lépe jsme si to ani neuměli představit a vše probíhalo podle našich představ. I hosté si velice chválili místo a příjemnou obsluhu. Na začátku jsme se obávali, že nezvládneme zorganizovat akci pro 70 lidí, ale díky Vám a Vašemu profesionálnímu přístupu se vše povedlo na jedničku.
Vybrali jsme si s mužem tuto restauraci pro naší svatební hostinu. Byla to ta nejlepší volba. Jak my, tak všichni hosté byli spokojení. Výzdoba svatební tabule byla krásná, jídlo i s rautem bylo výborné a i svatební tradice, které hotel dodržuje byli dobře provedené. Vedení hotelu (restaurace) nám se vším pomohlo a neodradilo je ani mé věčné psaní e-mailu a předělávání všeho co šlo. Už se těším až si sem zase zajedeme na skvělý oběd nebo večeři.
Před pár dny jsme měli v této restauraci svatbu. Opravdu nemám co vytknout, jídlo skvělé, milý a ochotný personál, krásné místo a spolupráce s p. Dvorským byla naprosto perfektní ! Vřele doporučujeme.
Vše proběhlo bez nejmenší chybičky, prosím poděkujte za nás ještě jednou personálu, byli skvělý. Určitě se někdy zastavíme na večeři.
Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za opravdu perfektní a profesionální spolupráci při přípravě našeho svatebního dne. Především díky Vám proběhl tento den hladce a bez jakýchkoliv komplikací. Od prvních jednání až po samotný den "D" jsme se vždy cítili velmi příjemně, nic nebylo problém, vše na čem jsme se domluvili, platilo a navíc z Vaší strany nechyběla obrovská míra flexibility, kterou jsme ocenili především s ohledem na vrtkavé počasí.
We had a very good wedding reception. Thank you very very much. - Food was fantastic. We had lots of such comments from the participants. - Staff was very nice, kind and professional. - Consultation with Mr Dvorsky prior to the reception was very helpful and professional. We can totally depend on him. - Price offer was what we paid at the end. Very transparent. We are glad that we chose Selsky Dvur for reception. We totally recommend the place.
Měli jsme v Hotelu Selský Dvůr náš Svatební den. A musím říci, že díky celému týmu hotelu byl náš den nádherný. Pan Dvorský byl od první chvíle ochotný a vstřícný, i díky tomu jsme se rozhodli pro toto místo a určitě to bylo nejlepší rozhodnutí. Nutno podotknout, že mé náročné požadavky by kde koho otrávily, ale pan Dvorský byl vždy příjemný, usměvavý a nic nebyl problém i organizace byla na jedničku. Personál byl velmi profesionální, ale zároveň milý a uvolněný, tudíž vše navozovalo skvělou domácí atmosféru, to prostě pro svoje hosty chcete.. Asi nejdůležitější co bych chtěla zmínit je vynikající jídlo, které má opravdu velmi malou konkurenci a to se nacházíme v Praze. Hosté jídlo chválili až do nebes a stále mi chodí zpětné vazby, že takhle výborně se dlouho nenajedli. Proto bych chtěla celému týmu Hotelu Selský Dvůr ještě jednou poděkovat, protože hlavně jejich zásluhou byl náš den nádherný a nezapomenutelný. Vždy se budeme rádi vracet na skvělé jídlo a hlavně za příjemnou atmosférou restaurace a hotelu.
Služeb restaurace a hotelu jsme využili pro naši svatební hostinu, která se nádherně vydařila! Spojení kvalitních služeb a krásného prostředí hotelu nám umožnilo uskutečnit tu nejlepší svatbu, jakou jsme si mohli přát. - Veškerá předchozí jednání s manažerem, p. Dvorským, probíhala bez problému, na všem se šlo dohodnout podle našich představ, se vším vždy ochotně pomohl a profesionálně poradil. Vše, na čem jsme se dohodli, bylo předem sepsáno ve smlouvě, a tak to platilo až do konce (žádná nepříjemná překvapení, ani dohady). - V náš den bylo vše pečlivě připraveno, personál byl velmi ochotný, celý den usměvavý a se vším nám kdykoli pomohl. Obsluha neustále fungovala. - Jídlo vynikající!!!!!! Celý den si všichni chválili jak oběd, tak večerní raut! Zejména obědové menu byl opravdu gurmánský zážitek! Tentokrát opravdu nebylo co vytknout. Ještě několik týdnů po svatbě se k nám dostávají ohlasy od našich hostů, jak byla svatba skvělá. Tímto hotelu Selský Dvůr moc děkujeme a určitě se k Vám budeme rádi vracet.
Hotel Selský Dvůr jsme si vybrali pro místo naší svatby. Lépe jsme nemohli vybrat. Doporučuji všem, kteří uvažují o této volbě. Krásné prostředí, příjemný a ochotný personál, výborné jídlo. Organizace celého dne proběhla jak nejlépe mohla. My i všichni svatebčané byli maximálně spokojeni. DOPORUČUJEME !!!
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena