O nás

Svatby v Královickém dvoře Svatba je velkou životní událostí jak nevěsty a ženicha, ale také celé rodiny. Proto se snažíme, aby svatba v Královickém dvoře byl opravdu zážitek do konce života. Svatebčané mají výběr ze dvou míst na svatební hostinu. Malý salonek s kapacitou do 25 osob. Velký sál s kapacitou do 120 osob. Obřady uskutečňujeme u rybníka a zajišťujeme přípravu svatebního místa v podobě brány a nebo svatebního altánu. Nabízíme i jízdu kočárem pro novomanžele. Se snoubenci řešíme celou svatbu individuálně. Nejlepší odměnou jsou pro nás šťastné páry, kterým splníme jejich přání.

Kontakt
Galerie
Videa
Hodnocení
5 (3x)
V Královickém dvoře jsme měli svatbu a můžeme všemi deseti doporučit. Naprosto skvělá komunikace ohledně plánování, jako vždy perfektní kuchyně a vstřícná a příjemná obsluha. Všichni hosté byli nadmíru spokojení, zkrátka nezapomenutelný zážitek. Budeme doporučovat kudy budeme chodit :-) :-) :-) Moc děkujeme!
V Královickém dvoře jsme měli nádhernou svatbu. Toto místo mohu s klidným srdcem všem doporučit. Personál byl velmi ochotný a vstřícný, jídlo výborné. Všichni svatebčani byli nadmíru spokojeni.
Dobrý den, měli jsme u vás svatbu a bylo to určitě to nejlepší, co jsme mohli zvolit. Nádherné prostředí, skvělý personál, perfektní organizace a famózní kuchyně. Moc děkujeme
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Zájemci o prezentaci na Svatba.cz©2019 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena