O nás

Jsme mezinárodní tým DJs a moderátorů, hrajeme na svatbách, firemních a soukromých akcích. Skvělá parta lidí, která dává kus svého srdce do akcí, na kterých hrajeme a které děláme.

Od první chvíle jsme podpora a pomoc, odborník a poradce.

Každému klientovi namixujeme nabídku na míru dle jeho preferencí, v klientské zóně najdete mnoho skvělých vychytávek, domlouváme si individuální schůzky... Všechno domluvené řádně zastřešíme smlouvou a ve váš velký den zaručeně přijedeme. Všechnu zvukovou i světelnou techniku si přivezeme a rozpoutáme fontánu emocí! Nečekejte strikntní od-do. Hrajeme, dokud se bavíte! Všichni naši DJ moderují, proto nemějte obavu o koordinaci svatební zábavy i her. ...

  • Máme početný tým DJů a díky tomu dokážeme 100% garantovat, že přijedeme. Výmluvy neznáme a „ne“ pro nás neexistuje!
  • Klientský komfort zajišťuje „Klientská zóna“ plná vychytávek rad a inspirace
  • Spokojenost hostů a nadšení ve tváři novomanželů – o to především jde.
  • Naladíme se na vlnu vašeho hudebního stylu a přizpůsobíme vše vašim představám
  • S šálkem dobré kávy v ruce ladíme do detailů celý Váš dokonalý den
  • Šetříme Váš čas a pro lazení detailů domlouváme i skype schůzky z pohodlí vašeho domova, vše dle vašich preferencí
  • DJ bez mikrofonu na svatbu nepatří! Tuhle disciplínu skvěle zvládáme od organizace až po hry.
  • Design máme špičkově promyšlený, protože na detailech záleží. Naše stage vypadá skvěle.
  • Končíme až tehdy, kdy nám řeknete. Prostě nepočítejte s tím, že se najednou sebereme a odjedeme. Na ceně se to nijak nepromítne.
  • moderujeme ve více jazycích: CZ, SK, PL, EN, DE, FR, HU, ESP
Kontakt
Zobrazit další pobočky
Galerie
Videa
Hodnocení
5 (3x)
Chceme touto recenzí poděkovat Dj Tomáši Kotkovi za super atmosféru, kterou nám svým hraním připravil na naší svatbě. Nejvíce bych ocenil, že se sám bez naší žádosti jel na místo podívat, ještě před svatbou, aby zjistil podmínky, ve kterých bude hrát. Hrál od 21:00 do 04:00 a to tak, že parket nebyl ani na minutu prázdný, no prostě jedna pecka za druhou. Nakonec chci taky poděkovat za to, že nám doporučil, aby hudba byla vevnitř, i když bylo možno hrát i venku a byla to dobrá volba. Díky Tome.
Chtela bych moc podekovat panu Petru Knapovi z KV production. Krome toho, ze domluva pred akci byla perfektni, jeho DJske schopnosti rozjely nasi svatebni party natolik, ze na to nasi mezinarodni hoste stale vzpominaji! Dekujeme!
Chtěla bych tímto velmi poděkovat DJ Martin Shanny Janoš za úžasnou práci při provádění naším svatebním dnem :) Bylo to úžasné, parádní atmosféra a bezva hity. Vřele doporučuji
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena