O nás

OSLAVY BEZ STAROSTÍ S NÁMI BUDOU VAŠE OSLAVY JEDEN VELKÝ ZÁŽITEK Rádi Vás při přípravách Vašich oslav a významných dnů různého typu podpoříme, ať už poradenstvím, nebo konkrétní službou dle Vašeho výběru. Jsme tu pro Vás od počátku organizačních příprav až po finální rozloučení.

Pomůžeme Vám s hledáním ideálního místa pro oslavu (restaurace, hotely, hospůdky, konferenční místnosti, hrady, zámky, zahrady, louky, kostel, kaple atd.), navrhneme originální tiskoviny a výzdobu, připravíme program plný zážitků. Pomůžeme sestavit originální nebo tradiční menu a vše doladit floristickým uměním.

Budeme s Vámi sdílet naše letité zkušenosti, tipy, rady a doporučení. Umožníme, abyste se s Vaším blížícím se dnem necítili pod tlakem a den si užili bez starostí. Organizaci, přípravy a starosti můžete nechat na nás.

Díky dlouhodobé spolupráci a našim prověřeným kontaktům na dodavatele můžete pomocí naší agentury přípravu své svatby, oslavy, školení i konference výrazně zjednodušit. Pomůžeme Vám neztrácet zbytečně čas, nervy, ale hlavně peníze. Dle zadaného rozpočtu ušijeme službu na míru. Víme, kde ušetřit, a naopak také ze zkušeností víme, kde se šetřit nevyplácí.

Kontakt
Galerie
Hodnocení
5 (5x)
Moc děkuji za realizaci úžasné oslavy jubilea. Výborná spolupráce, příprava, komunikace. Prostě vše bylo úžasné a skvěle. Všichni hosté byli nadšeni. Ještě jednou moc děkuji a vřele všem doporučuji.
Holky Naše! Opravdu nevím, co bych bez Vás dělala...Od zařizování, po celou svatbu jste mi byly velkou oporou a za to Vám moc moc děkuji. Bylo pro mě hlavní vědět, že se na Vás můžu ve všem spolehnout. Neumím si představit, že bych vše dělala sama. Udělaly jste nám moc krásnou svatbu. Děkujeme!!!
Nejuzasnejsi holky které mi strašně moc pomohly v mnoha věcech aby má svatba byla dokonalá a byla. Všem moc doporucuji. Díky holky nikdy nezapomenu jak vše bylo dokonale. Po 10letech se vezmeme znovu a vy budete znovu u toho
Nejuzasnejsi holky které mi strašně moc pomohly v mnoha věcech aby má svatba byla dokonalá a byla�. Všem moc doporucuji. Díky holky nikdy nezapomenu jak vše bylo dokonale�. Po 10letech se vezmeme znovu a vy budete znovu u toho
Výborná spolupráce, velice milí lidé, kteří ví, co dělají. Organizace proběhla naprosto v pořádku. Zábava se vydařila na jedničku. Fotokoutek byl top! Určitě doporučuji !
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Zájemci o prezentaci na Svatba.cz©2019 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena