O nás

Penzion Na Lukách je skvělým místem pro rodinnou dovolenou, svatby, vaše firemní akce. Na Vaše speciální přání jsme připraveni a budeme se snažit Vám ve všem maximálně vyhovět. Penzion je velice útulný s příjemnou atmosférou a opravdu nádherným a klidným okolím.

Penzion Na Lukách nabízí příjemné ubytování o celkové kapacitě 44 míst (30 lůžek + 14 plnohodnotných přistýlek). Ubytovat se můžete ve 3 patrových apartmánech, přízemním apartmánu nebo ve 4 pokojích na pavlači.

Penzion můžete využít pro:

Svatbu Narozeninovou party či jiné rodinné oslavy a pořádané akce Setkání s přáteli Školní sraz Kurzy, vzdělávání a jiné…

K dispozici je Vám:

vybavená kuchyň včetně inventáře studený sklípek pro uskladnění potravin jídelna dvě společenské místnosti (v přízemí a v patře) venkovní zastřešená terasa s krbem malebné „nádvoříčko“ se zrekonstruovanou studnou zatravněná plocha pod penzionem ohniště s posezením hřiště pro děti parkování u penzionu dále zajistíme catering i obsluhu.

Kontakt
Galerie
Hodnocení
5 (6x)
Penzion Na Lukách jsme si vybrali na naši svatbu. Nemohli jsme udělat lepší rozhodnutí. Nádherné místo, čisté a hezké ubytováni, louka na obřad hned za penzionem. Ale hlavně naprosto skvělí a sympatičtí majitelé. Paní majitelka byla velmi laskavá a den před svatbou nám moc pomohla s přípravami. Rozhodně doporučuji všem, co váhají :)
Nelze než konstatovat, že všechna dosavadní hodnocení plná superlativů jsou pravdivá :-) Penzion Na Lukách byl za nás naprosto ideální místo pro venkovsky laděnou svatbu. Obřad na louce u lesa za slunečného počasí pak byla třešnička na dortu. Vřele doporučujeme a přejeme majitelům hodně zdaru a neutuchajícího elánu.
Penzion na lukach manzelu Vomackovich velice doporucuji ,je to uzasne a nadherne misto se super ubytovanim a pratelskym pristupem manzelu .tak pokud planujete svadbu nebo oslavu nevahejte a oslavte zde :-). 5 hvezdicek
Na Lukách jsme měli krásnou svatbu. Manželé Vomáčkovi byli skvělí a se svým pozitivním přístupem a zkušenostmi nám velmi pomohli. Atmosféra místa naše hosty pěkně spojila a byl z toho pohodový den, na který se nezapomíná. Rozhodně doporučujeme!
Penzion Na Lukách jsme si vybrali s Lenka Cerninova jako místo naší svatby. Skvělá volba!!! Při chystání a organizaci celé svatby se asi nikdo nevyhne různým stresům a nervům před svatebním víkendem. Toto je ale místo, které vám organizaci celé svatby maximálně usnadní. V prvé řadě musím zmínit manželé Vomáčkovi, kteří nám věnovali takřka celý svůj víkend a byli neustále k dispozici. Za jejich pomoc a přátelský přístup jim mnohokrát děkujeme. Objekt je velice moderně vybaven a kvalitně zpracován, přesto si zachoval vesnický, malebný charakter a zapadá tak do svého okolí. Pokoje čisté, společenské prostory a vybavení předčilo naše očekávání, veškeré dekorace použité na svatbě jsou k dispozici přímo na místě. Okolí objektu je krásné a udržované, louka nad penzionem je ideální ke svatebním obřadům pod širým nebem. Tuto referenci píši nejen za novomanžele, ale i za dalších 90 hostů, od kterých máme na penzion jen velice pozitivní ohlasy. K pořádání svateb naprosto ideální místo a hlavně majitelé!
Nemohli jsme si vybrat lepší místo pro naši svatbu. Nedá se slovy ani popsat ta atmosféra, pohoda, která z tohoto místa dýchá, to se musí zažít na vlastní kůži. Manželé Vomáčkovi jsou skvělí lidé, velmi ochotní, velmi nám pomohli s přípravami dlouho před svatbou i v průběhu svatebního víkendu. Bylo to prostě a jednoduše nádherné a nezapomenutelné. Děkujeme moc.
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena