O nás

Profesionální DJ a moderátor na svatbu - Petr Berka!

Snažím se nabízet ty nejlepší služby v ČR na svatební oslavu jako Dj a moderátor. Mám za sebou stovky svateb a referencí od spokojených zákazníků i z řad V.I.P. Moderování her a soutěží samozřejmostí. (Ráááádio Impuls, Kiss Proton, FM Plus atd.) Udělám z vaší svatby nezapomenutelnou párty, na kterou budete vy i hosté vzpomínat celý život!

Podrobnosti na mých webových stránkách, IG nebo FB.

Tak trochu jiný druh zábavy....

Kontakt
Galerie
Videa
Hodnocení
5 (3x)
Poselství snoubencům, kterým ještě chybí svatební DJ.🤗 Já a Milan jsme měli výběr celkem jednoduchý.🙂 Vloni na svatbě našich nejlepších kamarádů se Petr osvědčil, jako absolutní profík a spolehlivý sympaťák, co dokáže vytvořit supr nezapomenutelnou párty🕺🏽💃🏼 a to my, jako párty pár, oceňujeme ze všeho nejvíc!🤘🏼 Takže jsme měli téměř rok do předu zamluveno, že Petr bude součástí i našeho dne💙. Veškerá domluva proběhla úplně bleskově, ale především spolehlivě - a to je přesně to, co člověk očekává, tedy mít jistotu, že vše klapne podle plánu🙏🏼 Nám se to povedlo✊🏼 a za to strašně strašně moc děkujeme!!!💙 Petr Berka je zkrátka absolutní profesionál ve svém oboru a dělá svou práci ze 💙 rád.
Péťa, náš DJ na svatbě, který se postaral o nezapomenutelnou párty a skvělou zábavu ! Pařilo se až do rána 💃🕺🏻Nemohli jsme vybrat lépe, profesionál s velmi přátelským přístupem, druhý den jsme poslouchali jen samé skvělé zprávy - jak byl DJ super. Jsem ráda, že jsme si vybrali Petra a nikdy bych nevolila jinak. Všem DOPORUČUJI ! Nebudete litovat.
Petr je skvělý DJ (nejen) na svatbu. Komunikace s ním je velmi rychlá a snadná. Je sympatický, samostatný a zároveň je na něj stoprocentní spoleh. S jeho prací jsme nebyli nadšeni jen my, ale i všichni hosté na naší svatbě. Stalo se jen párkrát, že téměř nikdo netancoval, ale to jen proto, že už prostě neměli sílu :D Moc děkujeme za perfektní spolupráci!
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2022 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena