O nás

Svatební den od slavnostního obřadu, přes svatební hostinu a zábavu až po ubytování hostů Vám zajistíme v hotelovém komplexu Meritum***, jehož součástí je moderní budova hotelu a stylový restaurant "U Rychtáře" v památkově chráněném objektu Kubrova statku ze 16. stol., nejstarší venkovské usedlosti v Praze. Možnost využití jednoho z našich 3 salónků, Snídaňovou restauraci či uspořádat svatební hostinu až pro 130 hostů ve vytápěném party stanu v areálu. Nabízíme výběr z mnoha svatebních menu, nebo rádi sestavíme individuální menu dle Vašeho přání za cenu již od 240,-Kč/os. Stylové, ale i moderní trendy výzdoby svatební tabule. Disponujeme následujícími prostory: Snídaňová Restaurace (70 os), Meeting Room (70 os), Restaurace (50 os), 3 salonky (30 os každý), venkovní zahrádka (80 os), venkovní party stan (130 os). Rádi Váš Svatební den rozšíříme o následující nabídku: Uspořádání svatebního obřadu, rezervace celé restaurace, svatební raut, doprovodnou reprodukovanou či živou hudbu s možností tance, letní grilovaní či rožnění selátka na zahradě, svatební noc pro novomanžele a možnost ubytování svatebních hostů za zvýhodněné ceny v našem hotelu, zajištění svatebního dortu, svatebních koláčků a různorodých svatebních pochutin a pamlsků, svatební kytice a výzdoba od floristy či designera, fotograf, kameraman, a mnoho dalších služeb a zážitků pro Váš jedinečný den.

Kontakt
Galerie
Videa
Hodnocení
5 (3x)
Restaurace U Rychtáře mne zaujala, když jsme jednou projížděli kolem (především tím, že se nachází v komplexu bývalého statku s romantickým prostředím pro svatbu) a v tu chvíli jsem věděla, že to je to pravé místo pro náš velký den. Jednání s ředitelem hotelu panem Ing. Kopřivou bylo od počátku skvělé, snažil se mi ve všem maximálně vyhovět. V den D bylo připraveno vše podle našich představ, personál byl profesionální a velice příjemný a jídlo bylo výborné. Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat panu Ing. Kopřivovi a jeho týmu za nezapomenutelný svatební den. Restauraci U Rychtáře můžeme rozhodně doporučit.
Dne 16.9. jsme zde měli svatbu. Předtím jsme zde byli s ještě snoubenkou na večeři, abychom prověřili kvalitu kuchyně i personálu. Vše bylo perfektní. Večeři mohu snad vytknout pouze ne příliš kvalitní karlovarské knedlíky, ale na svatbě již byly perfektní a domácí. Sehnat v dnešní době podnik, kde by jednatel (majitel, ředitel apod.). byl tak neuvěřitelně ochotný jako p. Kopřiva, je vskutku umění. Nám se to zde podařilo. Veškerá naše přání, připomínky jsme diskutovali telefonem, mailem či osobně. Odpovědi jsem dostával v řádu hodin a to i pozdě večer. Takový přístup se opravdu jen tak nevidí. Svatební menu bylo připravené podle našich představ, uvítání novomanželů, tradice, opět vše perfektní. Domácí slivovičku cítím na patře ještě teď a ten domácí chléb... Salónek byl krásně vyzdoben, existuje několik cenových variant, takže si určitě vybere každý. Stejně tak party stan, kde jsme měli zábavu. Bohužel cca do půlnoci. Naprosto ale rozumím potřebám hotelových hostů, že nechtějí po půlnoci poslouchat opilce, takže jsme se přesunuli dovnitř. Číšníci po celý večer statečně nosili jedno pivo za druhý, Jenom 0,5L Pilsneru jsme udělali více než 400ks :) Celému kolektivu ještě jednou za vše děkujeme za naprosto perfektní servis a krásný zážitek.
20.5.2017 jsme měli v Hotelu Meritum svatbu a lepší místo jsme si opravdu nemohli vybrat. V areálu hotelu jsme měli obřad i svatební raut. Vše bylo naprosto perfektní, od jídla, po výzdobu, skvělý personál a v neposlední řadě pana Kopřivu, kterému bych tímto chtěla ještě jednou moc poděkovat. Všem moc doporučujeme.
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena