O nás

Svatba na Landeku je pro vás všechny, kteří věříte v lidský přístup, přátelskou atmosféru a kvalitu nabízené služby.

Deset minut od centra Ostravy v národní přírodní památce Landek park stojí BistrOPEN. Tato industriální budova je pomyslně rozdělena na dvě části. V pravé části je restaurace bistra a v levé části je sál, který bez problémů pojme až 130 lidí. Vedle sálu je prostor pro pořádání obřadů, přímo pod těžební věží. V případě deště je obřad v podkroví sálu.

Věříme, že v jednoduchosti je dokonalost a krása. Mimimalistické prostředí, rustikální styl, vintage, romantika a krajka. To je svatba na Landeku.

Kontakt
Galerie
Hodnocení
5 (3x)
Velmi děkujeme za všechno a tím myslíme opravdu všechno. Vše co jsme si přáli nebo vymysleli jste pro nás udělali a nejen my ale všichni naši hosté byli nadmíru spokojeni. Opravdu chvalili jídlo, místo, celkově servis a obsluha byla opravdu super. Jirka byl nadšený, že jste opravdu rychle reagovali a se přáním přemístit obřad ven jste neměli nejmenší problém. Všude Vás budeme jen chválit.
Ešte raz by som Vám za seba aj za Riša chcela veľmi poďakovať. Ten deň i večer bol pre nás úplne kúzelný a to aj vďaka Vám. Som vážne rada, že sme sa rozhodli pre svadbu práve u Vás. Všetci hostia boli nadšení z jedla a celkovo aj z prístupu personálu, všetci boli hrozne milí a ochotní. Evi na teba hostia spievali chvály, s celým večerom si nám moc pomohla, všetko šlo krásne hladko a v ničom nebol z tvojej strany problem, si fakt profík. BistrOpen pre nás bude už navždy srdcová záležitosť a hoci to nemáme úplne na skok, hrozne radi sa k Vám budeme vracať.
Moc děkujeme za úžasnou svatbu - za všechny Vaše služby a ochotu. Vše proběhlo naprosto hladce, a to i Vaší zásluhou. Svatbu jsme si skvěle užili nejen my, ale i všichni hosté. Vše bylo perfektní. Moc nás těší, že jsme do společného života mohli vstoupit tak radostně.
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena