O nás

Požádal tě o ruku a Ty po prvotní radosti začínáš tušit, že nevíš, co všechno a v jakém pořadí je potřeba připravit na svatbu? A vlastně ani nevíš, odkud začít?

Nezoufej, všechno zvládneš se Svatební kamarádkou, která tě vyslechne, poradí a pomůže Ti zařídit, aby byl Tvůj velký den nezapomenutelný a ty sis ho náležitě užila.

Svatební kamarádka s dostatečným předstihem zajistí vše, co je pro svatbu potřeba. Komunikuje s dodavateli a obstará, aby bylo vše přichystané.

Během samotné svatby koordinuje svatebčany a obeznámí je s harmonogramem. Zastane také funkci moderátora a zajistí zábavu na svatbě – ať už se jedná o hry, přípitky, nebo různé svatební tradice.

Svatební kamarádka se v Tvůj velký den postará, aby vše šlo hladce a Tys neměla žádné starosti.

Kontakt
Galerie
Hodnocení
5 (1x)
Přípravou svatby jsme sami strávili zhruba půl roku, ale protože oba vedle hlavního zaměstnání máme ještě svoje projekty, neměli jsme vůbec čas dát náš svatební den dohromady. Když už jsme si konečně našli chvilku si o svatbě promluvit, vůbec jsme netušili, čím vlastně začít. Navíc jsme ani jeden neměli představu, jakou svatbu bychom vlastně chtěli: malou, jen v rodinném kruhu, nebo velkou, se všemi kamarády? Církevní, nebo občanskou? Skoro to vypadalo, že zůstaneme navždycky jen zasnoubení... A pak jsme potkali Nicol. Od první schůzky jsme byli oba nadšení. Nicol byla skvěle připravená a nepřekvapila ji žádná naše otázka. Po této schůzce jsme přesně věděli, jaký bude harmonogram příprav naší svatby. Nicol zajistila naprosto vše: od místa obřadu i následné hostiny, přes šaty nevěstě i oběma maminkám, ušití obleku ženichovi a služby kadeřnice, holiče i vizážistky, až po oznámení, vývazky, dekorace a kytice. Čas od času jsme se sešli nebo si zavolali, abychom doladili drobné detaily. Díky tomu, že nám Nicol představila různé varianty, jak může naše svatba vypadat, jsme byli schopní se konečně rozhodnout, co je pro nás to pravé. Samotný svatební den byl jedním slovem bezchybný. Oba jsme měli přesný rozvrh, kdy nás navštíví kadeřnice či holič, v kolik hodin se máme začít oblékat, kdy nás vyzvednou auta a v kolik si řekneme ano. Ani jeden z hostů neměl problém dostavit se na místo obřadu a hostiny, odpolední a večerní zábava klapala skvěle. Svou svatbu jsme prožili bez stresu a nádherně!
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Zájemci o prezentaci na Svatba.cz©2019 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena