O nás

Zakládám si na osobním individuálním přístupu. Velmi důležité je, aby mezi mnou a snoubenci panovala již od začátku přátelská, pohodová atmosféra. Každou svatbu beru jako vlastní, snažím se, aby měla „něco“ zajímavého, výjimečného, odlišného od ostatních svateb, aby patřila pouze mým snoubencům. Většinou chtějí snoubenci poradit s doladěním svatebního dne. Přípravy jsou velmi důležité, proto pečlivě dbám na to, aby se na nic nezapomnělo, aby mne nic nezaskočilo či nepřekvapilo. Během svatebního dne mám dvě důležité funkce. Jsem milá, pohodová, záleží mi na tom, aby byli svatebčané o veškerých momentech včas informováni, aby na nic nezapomněli a aby se též nenudili. Zároveň jsem též důsledná, kontroluji každý detail, mám na starosti vše na co si vzpomenete, někdy i nevzpomenete, hlídám veškerý provoz, aby vše proběhlo dle přání novomanželů. Velmi často se řídím svoji intuicí, která mne vždy dovede k vysněnému cíli. Vidět šťastné novomanžele a svatebčany je moji velkou odměnou…

Kontakt
Galerie
Hodnocení
5 (4x)
Náš den byl perfektní, přesně podle mých (a manželových) představ! A to by nebylo nebýt Kláry! Všechno měla pod palcem, svatba běžela jako na drátkách, všichni se bavili, nikde žádný zádrhel (nebo o něm nevím a Klárka ho vyřešila :D). Byla to asi ta nejlepší investice v rámci naší svatby a neměnili bychom. Přesto, že svatba byla na jižní Moravě a tedy pro Kláru trochu z ruky, zvládly jsme spolu komunikaci a plánování přes maily a telefon do posledního detailu! Ještě jednou díky :)
Léta praxe a zkušeností z Kláry dělají profesionálku ve svém oboru. Bez její pomoci by naše svatba byla chaotická a my bychom si ji neužili tak, jako se to podařilo. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho dalších spokojených nevěst a ženichů!
Zvolit si Klárku jako svou svatební koordinátorku bylo to nejlepší rozhodnutí před svatbou. Je spolehlivá, má super nápady, myslí na všechno, je na dvou i více místech najednou, nic jí neunikne. Něco nevyjde? Nevadí, má náhradní řešení. Něco se komplikuje? Vyřeší. Nikdy bych rozhodnutí mít Klárku na svatbě nezměnila. Vřele doporučuji :-) děkuji Klárko.
Děkujeme Kláre za dokonalé vyladění naší svatby. Bylo mi ctí Vás poznat a jsem šťastná, že právě Klára koordinovala náš velký den. Díky ní jsem byla klidnější, vše běželo jako na drátku. Všichni si svatbu chválili. Jste úžasná, přeji mnoho dalších spokojených nevěst!
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Zájemci o prezentaci na Svatba.cz©2019 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena