O nás

Plánujete výjimečnou událost či oslavu? Villa Memories nabízí luxusní zázemí, soukromí a komorní atmosféru, nadstandardní servis i nezapomenutelné zážitky pro Vás i Vaše nejbližší.

Villa Memories je luxusní butikový hotel s jedinečnými interiéry v neokoloniálním stylu, moderním wellness, nadstandardním ubytováním a servisem pětihvězdičkového hotelu. Personál je připraven vyhovět každému Vašemu přání.

Zajistíme pro Vás jakoukoliv akci na klíč. Rodinnou oslavu, firemní teambulding, rozlučku se svobodou, svatbu nebo třeba romantickou večeři ve dvou při svíčkách. Postaráme se o slavnostní výzdobu i občerstvení, degustaci vína, šampaňské s jahodami či zorganizujeme dětskou párty, nejrůznější animace i další doprovodný program.

Villa Memories nabízí možnost pronajmout si nejen pokoj s tematickým interiérem (džungle, země, vlk, zebra…) a plně využívat služeb hotelu ale zároveň možnost pronajmout si celou Villu a získat tak maximální soukromí. Hosté si mohou dopřát luxusní masáž, využít sportovní vybavení - čtyřkolky, kola, pro děti je zde dětská trampolína, není problém zajistit pronájem lodi, projížďku na kole nebo se jít jet tak procházet do přírody a objevovat taje a krásu zdejšího okolí.

Ve Váš významný den či ve dnech, které pro Vás a Vaše blízké hodně znamenají, můžete být mimo civilizaci, obklopeni krásným prostředím a přírodou, ale zároveň si užívat luxus a nadstandardní servis. K dispozici Vám je také zahrada, venkovní gril, bazén, saunu a veškeré vybavení Villy. Personál se může věnovat jen Vám a jednomu z nejkrásnějších dnů Vašeho života.

Věřte, že na dny strávené ve Villa Memories nikdy nezapomenete a rádi se do unikátního a příjemného prostředí budete vracet! Pro více informací a rezervaci navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

REZERVUJTE NYNÍ! … při zadání kódu: SVATBA 2018 sleva 10%

Kontakt
Galerie
Videa
Hodnocení
5 (2x)
Děkujeme, za úžasné a příjemně strávené první dny našich líbánek. Nádherné prostředí, moc milý personál, vše sladěné do posledního detailu. Relax jak má být, moc děkujeme.
Zažili jsme nádherný den, jeden z těch, na které budeme vzpomínat celý život. Přátelské a přitom stále rodinné prostředí. Osobní a pořád profesionální přístup. Děkujeme a těšíme se na další zážitky ve Villa Memories.
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena