O nás

Zámek Mitrowicz, prostor s neopakovatelným geniem loci. Zámek, kaple i celý areál prošel velmi citlivou rekonstrukcí (záchranou), kde se můžete v 21. století dotknout historie, která se datuje od roku 1565.

Zámek Mitrowicz se nachází v uprostřed jižních Čech na břehu řeky Lužnice.

Kde budete spát: Celkově nabízíme 46 lůžek. Vybrat si tak můžete z ubytování jak přímo na zámku či pivovaru. Na zámku je připraveno 18 lůžek (3x 4lůžkové apartmá a 3x 2lůžkový pokoj), zážitkový je především svatební apartmá, které nabízí ohromující výhled na nasvícenou stropní fresku v kapli sv. Anny i samostatně stojící vanu pro dva. Pokoje mají vestavěný koupelnový box, pohodlná lůžka pro dokonalou relaxaci, kávovary Nepresso i původní kachlová kamna. V bývalé budově pivovaru je nově od roku 2018 12x 2lůžkových pokojů a 1x 4lůžkové apartmá. Ubytování v současné době nabízíme pouze pro skupiny.

Co tam budete dělat: Areál poskytuje v rámci pronájmu maximální soukromí a propojení historie se současností. Těšit se můžete do kaple sv. Anny s varhany z roku 1806 (obřady mohou být civilní i církevní), reprezentativní první patro s unikátními nástěnnými malbami, zahradu s 11.000 sazenicemi, koupacím jezírkem, bylinkovou zahrádkou, ohništěm, dětským hřištěm i vlastním přístavištěm na Lužnici přímo u parku. Akce v zahradě jsou vhodné do cca 200 osob, zázemí pro venkovní akce nabízí atypicky řešený, částečně zastřešený prostor bývalé hospodářské stodoly. Interiérové akce do 100 osob.

Co byste měli vědět:

Máme rádi individuální přístup, nepatříme pod žádný hotelový řetězec.

Parkování před areálem zdarma

Výtečný catering dle přání hostů

Možnost výletu lodí a člunem přímo od zámku

Wifi na pokojích zdarma

Vítěz soutěže Czech Tourism v kategorii Fénix

Vítěz nejlepší svatební místo 2018 v kategorii Zámek/Hrad

Kontakt
Videa
Hodnocení
5 (4x)
Na zámku jsme měli minulý víkend svatbu – naprostá pohádka, krása, bez jediné chybičky...s adjektivy bych mohla pokračovat. Krásnější místo jsme si nemohli vybrat a stále se nám nechce věřit, jaká nádhera to byla. Strávili jsme na zámku téměř celý víkend a máme neskutečně pozitivní ohlasy od všech hostů i dodavatelů.
Je úžasný, když lidem záleží na tom, co vybudovali naši předci, na vlastní náklady a ve svém volném čase dokázali zachránit kus naší historie. Zámek Mitrowicz je českou pýchou, svatbu by zde chtěla mít každá princezna.
Překrásný zámek, za kterým stojí obrovský kus práce úžasných lidí. Mohu vřele doporučit jako ideální svatební místo a při toulkách po jížních Čechách je tato zastávka snad povinností.
Pokud hledáte to pravé místo na svatbu snů, můžeme zámek Mitrowicz jen doporučit. Nádherný zámek s překrásnou zahradou, skvělým personálem pomůže váš den D učinit nezapomenutelným. Velké díky patří hlavně p. Bedřichovi, který splnil vše, co nám na očích viděl! Toto místo je na svatbu úplně ideální...romantický zámek, krásná a rozlehlá zahrada, překrásné ubytování v zámeckých komnatách i ve vedlejším pivovaru, skvělý servis, personál, příjemný personál matriky v Týně nad Vltavou a mnoho dalšího doladí den D, k tomu nejkrásnějšímu. My chceme tímto ještě jednou všem poděkovat, že jste nám i našim hostům pomohli připravit jeden nezapomenutelný den v životě... a kdy jindy se cítit jako princezna než na vlastní svatbě! Zámku přejeme hodně spokojených návštěvníků a plnou sezónu vydařených svateb. Novomanželé Matyáskovi
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Zájemci o prezentaci na Svatba.cz©2019 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena