O nás

Prostory zámku a jeho okolí jsou ideálním místem pro Vaši svatbu.

Díky zkušenostem s celou řadou úspěšně zrealizovaných svateb jsme schopni pro Vás připravit romantickou svatbu Vašich snů. Snažíme se pozorně naslouchat Vašim přáním a představám a následně Vaše požadavky splnit.

Pokud hledáte příjemné místo pro svůj svatební den, svatební obřad na zámku je pro Vás ideální možností. Můžete také využít možnosti pronájmu prostor části jižního křídla zámku včetně části nádvoří ke svatební hostině. Snoubenci si zajišťují samostatně cateringovou firmu i výzdobu prostor dle svých přání.

Naší prioritou je, abyste prožili ten nejkrásnější den v životě...

Kontakt
Galerie
Hodnocení
5 (7x)
Náměšť na Hané se stal součástí našeho společného života coby místo naší svatby. A bylo to překrásné. Zámeček je nádherný, paní matrikářka úžasná a velmi nápomocná. Děkujeme za vše:)))
Ještě jednou chceme moc poděkovat za krásný svatební obřad v kouzelném prostředí . Děkujeme rodina Sládkova
Dobrý den, chtěli bychom Vám ze srdce vřele poděkovat za náš krásný svatební obřad, který se uskutečnil 19. září 2017 (díky Vám) na tak pěkném místě, jako je právě zámek v Náměšti na Hané. Celý obřad doprovázely různé emoce, nádherný hudební doprovod a skvělá a profesionální práce paní matrikářky a paní oddávající. Ještě jednou moc děkujeme, bylo nám u Vás krásně a smekáme před Vaším dokonalým profesionálním přístupem. Manželé Citovští
Krásné místo!! ...pro mě zároveň i krásné vzpomínky...
Dobrý den, svatba byla užásná :-)
SVATBA (srdeční záležitost a krásné vzpomínky v krásném prostředí a v nádherný letní den :-)
Obrad u Vas byl moc krasny a rada bych Vam touto cestou co nejsrdecneji podekovala,diky Vam byl nas svatebni den dokonaly,pocasi nemuzeme ovlivnit a prestoze bylo nasim snem mit obrad v zahrade,i uvnitr Vaseho zamku a to zejmena diky Vam a pani oddavajici,ktera mela opravdu krasnou rec (a nasledne u nasich hostu take velmi chvalenou dle srovnani na jinych mistech),byla nase svatba velmi krasna a my Vam za zazitky,ktere nam do konce zivota zustanou,velmi srdecne dekujeme. Manzele Divisovi
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2021 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena