Místo na svatbu a catering

Svatba ve stodole, na molu, mezi koňmi nebo na zámku?

Ať už sníte o teď tolik populární svatbě ve stodole, jste milovníci koní, máte blízko k vodě nebo toužíte po romantice s velkým R, tohle všechno v jednom a ještě spoustu dalšího nabízí unikátní svatební místo na jihu Čech, do kterého se už zamilovala spousta snoubenců.

3.8.2021

Na popud jedné z nevěst, která nám na něj dala tip, jsme se rozhodli, vám dneska trochu více přiblížit svatební resort EQUITANA , kam se „vejde“ až 150 svatebních hostů. misto na svatbu senik

Pro milovníky dobrého jídla máme hned na začátek dobrou zprávu. Místní kuchyně nadchne vaši babičku i zcestovalé kamarády a hned po uvítání nebo během dne, ještě než se stihnete pustit do jídla nebo pak po něm, všechny okouzlí atmosféra jihočeské krajiny s jejími rybníčky nebo třeba koně, kterých je v areálu plno.

Své „ano“ si můžete říct třeba i v nedalekém renesančním zámku v Březnici nebo přímo v areálu EQUITANY na spoustě rozmanitých míst, včetně oblíbeného mola jednoho z rybníků.

misto na svatbu rybnik

Na chvilku se ale ještě vraťme ke svatební hostině. Tu můžete uspořádat v hotelové restauraci či v luxusní svatební stodole s názvem SENÍK. Co se týče menu, s jeho složením i množstvím dobrot na svatební tabuli vám zde také rádi poradí. Podobně jako se vším ostatním. Obrovskou výhodou EQUITANY totiž je, že se nemusíte starat vůbec o nic.

novomanzele misto na svatbu

Stačí si vybrat datum a den D si přijít užít. Garantujeme, že bude pro všechny nezapomenutelný, hlavně i proto, že organizaci celé svatby i výběr dodavatelů můžete nechat v rukou místního personálu. Zajistí pro vás cokoliv od výzdoby obřadu, květin, přes zmíněné jídlo, dort až po zamluvení DJ, kapely, fotografa, videa... stačí si jen říct, o co máte zájem a hodit starosti se svatebními přípravami za hlavu. Ale pokud si chcete domluvit někoho svého, ani to samozřejmě není problém.

ubytovani misto na svatbu

A až párty skončí, ubytovat sebe i svých až 150 už zmíněných hostů můžete v hotelových pokojích i rodinných apartmánech. Apartmán pro novomanžele je coby poděkování za to, že jste pro svoji svatbu vybrali zrovna EQUITANU , zdarma! Vůbec nezáleží na tom, jestli plánujete „klasickou formální“ svatbu nebo naopak něco zcela netradičního, nás v redakci tohle místo zkrátka okouzlilo, tak jestli jste na tom podobně, zajeďte si sem minimálně na oběd nebo večeři, abyste si stihli zamluvit termín na příští rok. Už jim pomalu mizí pod rukama.


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Místo na svatbu a cateringNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2021 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena