Organizace a koordinace

„Covid“ svatby - co teď a co potom?

Sezóna 2020 byla (a je) opravdu hodně odlišná od těch předešlých. Patříte mezi páry, které kvůli „Covidu“ přesunuly termín na příští rok? Pak čtěte dál! Přinášíme vám několik tipů na to, jak postupovat dále nebo dokonce tuto situaci obrátit ve svůj prospěch.

1.10.2020
  1. Nezapomeňte oslovit všechny své stávající dodavatele a vyptat si od nich jejich aktuálně dostupné termíny v roce 2021, abyste se dopracovali k novému datu svatby. Takovému, na kterém se shodne alespoň většina z nich. Pokud jste díky novému termínu o nějakého dodavatele přišli, ihned pátrejte po náhradníkovi. A začněte tím, že se zeptáte toho, kdo vám „vypadl,“ koho by vám doporučil on ;)

  2. Výše zmíněné nové datum svatby si zkuste vybrat co možná nejdříve, protože kromě těch, kdo se tak jako tak plánují brát příští rok, budou kromě vás dvou o volné pátky a soboty bojovat i desítky, možná stovky dalších párů, které také „vypekl Covid“. I když nikdo z nás neví, kdy a jak se opatření uvolní, je lepší být připraven/i a mít „své náhradní datum“ (nebo dokonce data) u dodavatelů už před-zamluvené. Zejména, co se místa konání obřadu a hostiny týče.

  3. Pokud jste to neudělali už letos, posun svatby můžete využít i k tomu, že se s dodavateli setkáte osobně a na schůzce se tak definitivně přesvědčíte, že jste vsadili na ty správné – i oni totiž budou mít přes zimu více volna, než je obvyklé, a tak i víc prostoru pro to, se s vámi potkat. Navíc si pak na svatbě už nebudete cizí, a to je bonus nad zlato!

Svatba v době koronaviru covid-19

  1. Využijte volného času pro „DIY“ a pusťte se do tvoření dekorací případně pátrání po nich na různých bazarech. Inspirací najdete spousty buďto v našem katalogu Inspirace nebo třeba na Pinterestu, Instagramu atp.

  2. Domluvte se na tom, že „čas navíc“ využijte i k tomu našetřit si na něco, co jste původně na svatbě ani neplánovali, jako jakési „bolestné“ a každý měsíc si na onu věc dejte bokem částku potřebnou k tomu, abyste si svůj sen mohli splnit. Co třeba připlatit si za lepšího kameramana, objednat foto-budku nebo rovnou svatební cestu snů?

  3. Ve volném čase můžete také sestavovat nový zasedací pořádek, pokud ještě nemáte, vybírat hudbu k obřadu (případně i inspiraci pro DJ / hudebníky na hostinu) nebo trénovat první novomanželský tanec...

Ze všeho nejdůležitější ale je, že se máte rádi a svůj den D si užijete, jak se patří a naplno. Ať už se bude konat kdykoli.


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Organizace a koordinaceNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2021 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena