VÍTEJTE V ROCE 2020 - VEZMEME TO Z GRUNTU!
Organizace a koordinace

VÍTEJTE V ROCE 2020 - VEZMEME TO Z GRUNTU!

Krásný nový rok všem! Kdo jste si už všimli, náš portál, svatba.cz je od loňského podzimu v novém kabátku, a i když se spousta mušek ještě vychytává, chystáme se pořádně rozvířit vody na českém (a později i zahraničním) svatebním rybníčku. A tak pro vás máme pro vás plno novinek.

6.1.2020

Tou první je, že se můžete těšit na spousty nového a přínosného obsahu tady na našem portálu, blogu, ale také Facebooku a Instagramu. Každý týden čekejte pořádnou porci inspirace. Jaké?

Tak třeba: v pondělí vždy nový článek a během celého týdne pak: nové video na našem YouTube kanálu, fotky z reálných svateb spolu s povídáním o té které veselce, reportáže ze svateb i života v manželství párů, které „to“ mají už celá desetiletí za sebou, speciální rubriku pro ženichy, zajímavosti ze zahraničí, hudební okénko, pravidelná várka vtipů se svatební tématikou z praxe (!), možnost chatu s odborníkem, módní inspirace a hlavně – taky soutěže a akce o ceny, které pro vás exkluzivně přineseme.

Těšte se a věřte, že bude na co!

Svatba.cz v roce 2020


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Organizace a koordinaceNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena