O nás

Svatební DJ, který má za sebou mnoho svateb a bohaté zkušenosti s akcemi pro různé věkové generace. Svatební repertoár je možné domluvit předem, příp. si donést vlastní CD. Prioritou je profesionální přístup, spolehlivost, cit a smysl pro výběr písní pro navození slavnostní a veselé nálady přítomných svatebčanů.

MOTTO: "Svatba by neměla být diskotékového charakteru. Měla by naopak být nezaměnitelnou událostí, která nesplyne s dalšími diskotékovými večery, které novomanželé mohou se svatebními hosty prožít kdykoliv jindy a jinde."

V množství diskžokejů je obtížné si vybrat. Proto se ptejte na cokoliv, co vás napadne. V mnoha případech se právě mi svatební diskžokejové umíme přizpůsobit nebo jsme schopni navrhnou adekvátní řešení. Dotazy můžete směrovat i ve směru organizace akce, umístění ozvučení, vhodného sestavení harmonogramu s ohledem na zapojení hudební složky apod. Můžeme si zavolat nebo se "sejít" online pomocí aplikace Skype či Messengeru.

Kontakt
Galerie
Hodnocení
5 (33x)
Úžasnej DJ, který dokázal roztancovat úplně všechny - jak ty mladší tak ty dříve narozené. Milej a ochotnej zahrát komukoli cokoli na přání. Všichni ho moc chválili. Můžu jen a jen doporučit..
Miloš byl úžasnou "tečkou" našeho dne, jeho hity zabavili všechny věkové generace, tančili všichni bez výjimky, byl vstřícný ke všem blbostem, co jsme nutně potřebovali, mikrofon dal do víru večera hned jak jsme chtěli a tak jsme si zpívali a moderovali. Doporučuji!
Doporučuji, vše super, skvělé vyhodnocování situace, krásně hrál...dokonce ani zatvrzelí kapelníci si nemohou vynachválit volbu dj, a to z toho byli původně velmi rozpačití. Za mě 1A!
Pan Miloš je 100% profesionál. Zvučil nám náš svatební den už od hostiny a bylo to naprosto super. Vzhledem k tomu, že nám nevyhovuje živá hudba, chtěli jsme DJje ikdyž nás ostatní odrazovali že to nebude ono. Ale bylo to naprosto skvělé, pan Miloš přesně vystihl situaci, skvěle komunikoval s hosty, prostě vše super. Můžeme vřele doporučit a velice děkujeme za vše!
Všem doporučujeme agenturu In the Music. Spolupráce s DJ panem Milošem Kundrátem byla perfektní. Má velice profesionální, ale přitom lidský a přátelský přístup. Pomohl vytvořit jedinečnou atmosféru, vkusně a vtipně moderoval během celé hostiny do časných ranních hodin, a také skvěle odmoderoval svatební hry a zábavu.Výborně kombinoval a vybíral písničky, takže si zatancovali všichni od dětí až po babičky. Ochotně také prodloužil hudební produkci o další dvě hodiny nad původní domluvený časový rozsah. Pro nás je to DJ číslo 1. Moc tímto ještě jednou za vše děkujeme. Svatebčané z Bohuslavic
DJ zvládl skvěle naši rozlítanou svatbu, posun harmonogramu i naše přiopilé hosty dožadující se HU HU HU. Po celou dobu jsme neměli potřebu jakkoliv zasahovat do hraní a skvěle doplnil atmosféru našeho velkého dne, závěrečná moderní současná pasáž na přání mého manžela byla perfektním rozloučením. Zároveň ochotně vypomohl naším přátelům s organizováním her a nenechal je tápat. Doporučuji!
Svatbu jsme měli teď v sobotu a hrál nám pan Miloš Kundrát. Pro nás ta nejlepší investice. Roztančil úplně všechny a tančili jsme až do tří do rána. A to máme netaneční rodiny, takže toto jsme určitě nečekali. Byl na prosto fantastický. Manžel je na hudbu velice náročný a i on byl nadšený. K tomu je pan Miloš velice příjemný člověk a neuvěřitelný profik. Jestli někdo váhá zda zvolit tyto DJs, tak ať neblbne. Doporučujeme!
Miloš nám zvučil obřad i a celou odpolední a večerní zábavu. Komunikace byla naprosto bezproblémová, vyhověl našim požadavkům a vše trpělivě vysvětloval. Zábava nám rozhodně nevázla. Doporučuji!
DJ Miloš Kundrát hrál 16.6. na naší svatbě v Dukovanech na zámku. Domluva před svatbou perfektní, odpovídal hned na emaily, s ničím nebyl problém. Dorazil v domluvenou hodinu. Během svatby výborná spolupráce se svědkem, který vše řídil a organizoval(soutěže atd..) Dobře nazvučil prostory(zámek) i osvětlení dobrý, mikrofon bezdrát bezproblémů půjčil komukoliv(výborný při větším počtu hostů a soutěžích. Skvěle dokresloval hudbou soutěže a dobrý hudební doprovod k ohňostroji. Hrál bezproblému až do rána. Vyšel ve všem vstříc. Je vidět, že se svatbami má bohaté zkušenosti a je profesionál. Doporučuji, odpadne vám jedna starost na svatbě a to hudba!
Tak já přidávam reference na DJ Kundráta. Měli jsme ho na svatbě a velká spokojenost, s komunikaci - rychle, stručně a jasně. Dokonce nám i část svatby zvládl odmoderovat. Měla jsem jistotu, že kdyby onemocněl, tak nezůstane svatba bez hudby, zajistí záskok. Hrál podle našich představ a protože už má za sebou spousty svateb, tempo hudby přizpůsobil aktuální zábavě. Za mě, doporučuji!
Hrozně moc chválím pana Kundráta a přístup agentury. Domluva úžasná, bezproblémová. Výběr hudby byl podle našich představ, naprosto skvěle jsme se bavili, všichni tančili. A to se manžel dušoval, že nebude tančit, že to neumi a jak tančil. Party jak má být . To že stihl DJ u svoji práce zabavit i zapojit do akce špunta, který mu pomáhal s osvětlením ani nemluvím, úžasný. Moc sympatický člověk, ktery svoji práci dělá na profesionální úrovni s lidským přístupem a darem a i zkušenostmi odhadnout vše tak, aby se každý bavil. Na svatbě si ho všichni pochvalovali a my ještě jednou za vše děkujeme!! Moc doporučujeme, rozhodně neváhejte se na agenturu obratit. Manželé Židakovi
Agentura IN the Music - skvělá komunikace jak před tak i během svatby, DJ Kundrát je i skvělý uvaděč, mimo to, že dodržel zadaný repertoár tak i dokázal improvizovat a přizpůsobit vše situaci. Nelitujeme výběru a vřele doporučujeme, byli jsme moc spokojení!
Rada bych touto formou moc podekovala hudebni agenture "IN the Music" a to konkretne panu Kundratovi a jeho kolegovi Davidovi, ktery si kvuli nam zkratil dovolenou, aby nam minulou sobotu tj.24.8.19 hral na svatbe. S vyberem pisnicek jsme byli nad miru spokojeni a dobre se bavili. Takze za nas davame 1 a vrele doporucujeme, jsou to opravdu profesionalove a je znat, ze uz to maji vse zmaknute.
Za nás a všechny svatební hosty děkujeme agentuře In the Music a panovi Kundrátovi emoticon. Profesionální a přátelský přístup, parádně zvolená hudba přes oběd, večerní zábavu a tanečky až do rána. Měli jsme ho už od obřadu až do rána a byl prostě skvělý. Doporučuji!
S produkcí DJe jsme nadmíru spokojeni. I s těžkým zadáním (slovenské publikum) si dokázal se ctí poradit a zabavit hostí napříč všemi věkovými skupinami. Ještě teď, 4 měsíce po svatbě, hodnotí hosté svatbu slovy: "Super bolo! Všetci sa bavili, DJ bol perfektný!". A to je pro nás to nejdůležitejší. Od DJe člověk čeká, že zabaví hosty, ne novomanžele. A to se povedlo bravurně. Rozhodně budeme doporučovat dál!
Naši svatbu jsme plánovali dva roky a chtěli jsme mít vše perfektní. Jedním z důležitých faktorů, aby se svatba vydařila, je i hudba, která doprovází celý den. Skutečně pečlivě jsme zkoumali nabídku na trhu, oslovili jsme mnoho společností, nechali si vypracovat cenové nabídky a vyměnili si pár zpráv. Rozhodli jsme se nakonec pro Vaši firmu, která i při těchto organizačních začátcích působila velice profesionálně a dokázala vyhovět našim požadavkům. To stejné platilo i pro samotný svatební den – pan DJ si své přístroje (včetně osvětlení) nachystal naprosto tiše, nikoho nerušil a byl perfektně připravený, vhodně do playlistu zakomponoval desítky našich oblíbených skladeb, které jsme mu dopředu poskytli, ale také dokázal splnit všechna přání našich hostů, od Duhové víly přes kapelu System of a Down. Ochotně se zdržel dvě hodiny nad rámec domluveného času, odmoderoval svatební tombolu, uvedl novomanželský tanec. Ze zkušeností z jiných svateb mohu skutečně říct, že jsme se pro Vaši společnost rozhodli správně, protože hosté i my jako novomanželé jsme se bavili. Jako perličku na závěr, dokazující smysl pro humor pana DJ a dobrou atmosféru, kterou na svatbě dokázal spoluvytvořit, můžu zmínit, že nám jako poslední píseň zahrál Když jde malý bobr spát, na což asi už nikdy nezapomeneme. Zpětně hodnotím naše rozhodnutí zvolit na svatbu dj z Agentury In the Music jako velmi šťastné a rozhodně bych ho neměnila.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší agentuře za výborné služby na naší svatbě 22.7.2017. Jako DJ byl pan Miloš Kundrát vynikající profesionál, který umí svou práci odvést perfektně. Nejen, že byl velmi vstřícný našim nápadům a zahrál cokoliv nás napadlo, tak byl i ochotný uvádět naše svatební hry. Umožnil také karaoke a hosté se celý večer výborně bavili. Vřele doporučujeme!!
Služby agentury považuji za velmi profesionální a vstřícné vůči objednavateli. Domluva probíhala telefonicky a posléze dotazníkem. S průběhem jednání jsem byl velmi spokojen. Následná realizace objdenávky, tj. dostavení DJ na dané místo ve smluveném čase, délka hudební produkce byla plně v rozsahu sjednané objednávky. Hudba byla vhodně volena DJ s ohledem na věkový průměr dané společnosti. Repertoár byl ponechán plně na uvážení DJ. Krom hudební produkce velmi pozitivně hodnotím i průběžné moderování svatebního veselí a skvělou kooperaci s osobou pověřenou koordinací her a dalších aktivit.
Před tím, než jsme oslovili Vás (resp. Vaši agenturu), tak jsem oslovila ještě dva jiné DJ-e. Přístup se nedá srovnat. Oslovení DJ-ové nám neposkytli v podstatě žádné informace a když, tak jenom velice zmatené. Proto jsme hledali dál... Náhodou jsme narazili na Vás. Již od prvního emailu jsme měli pocit, že přesně víte, co potřebujeme vědět, co si musíme upřesnit a na co je ještě čas... Velice promyšlený nám přišel formulář, který nám by zaslán v ideální dobu (cca 3 týdny před svatbou). V něm byla možnost upřesnit detaily, popsat přání a jiné věci kolem samotné svatby, organizace, hudby a pod. Všeho, co bylo napsáno jste se pak i příkladně držel. Moc jsme ocenili, že jste další přání svatebčanů akceptoval a v případě nějakých (žánrových nesrovnalostí) obracel na nás. Svatebčane byli v závěru večera (resp. v ranních hodinách) tak utancování, že ani nenamítali když se hudební produkce ukončila.
Všechno bylo v pořádku. S Djem jsme byli moc spokojeni a doporučujeme jej dál!
Vše proběhlo v pořádku a bez problémů. DJ přijel včas a byl naprosto samostatný a nenáročný, co se týká příprav, zároveň byl velmi milý, slušný a ochotný vyhovět našim drobným požadavkům či změnám, které vyplynuli z průběhu odpoledne. Hudbu, kterou jsme požadovali, měl perfektně připravenou, a zbytek co hrál dle svého výběru, byl dle mého názoru vybraný velmi vhodně, protože taneční parket byl neustále plný. Náhodou jsme se s ním potom setkali ještě na jiné svatbě v září, a i zde jsem měla stejně dobrý dojem z jeho služeb a přístupu. Co se týká komunikace s agenturou před samotnou svatbou, tak nemůžu nic vytknout. Sice se mi ze začátku přístup v podobě vyplňování mnoha dotazníků a informací zdál trochu neosobní, a bylo toho na vyplnění opravdu hodně, ale ve výsledku to přineslo své ovoce a chápu, že v tom množství klientů to jinak nejde. Takže díky této dobré, rychlé a podrobné komunikaci potom mohla hudební produkce na naší svatbě proběhnout bez nejmenších komplikací. Opravdu bylo vše výborně připravené přesně podle našich představ a požadavků! Moc děkujeme a určitě budeme vaši agenturu doporučovat dále! Katka a Karel Kobelkovi
DJ byl na místě včas, měl vše připraveno pro daný prostor, výběr hudby odpovídal našim požadavkům (to umožnil dobře zpracovaný formulář), ale dokázal se také přizpůsobit momentálním přáním hostů i nás. Na naši žádost zůstal DJ hrát o něco déle, za tento čas navíc jsme si připlatili dle původní dohody. Doporučuji!
Nemám co vytknout, naopak jak komunikace přes e-mail tak na svatbě samotné bylo vše dle našich představ. DJ ktery mam hral byl skvělí, vse jsme si.domluvili a ridil se přesně dle nasi domluvy. A pokud nastala změna okamžitě nas informoval. Svatbni hosté byli rovněž spokojeni, DJ zahral kazdou písničku na přání a vydržel s námi do ranních hodin. Pokud bude treba určitě si Vaše služby objedname znovu. Doporučuji!
DJ byl výborný, byli jsme velmi spokojeni. Velmi dobrá komunikace, zároveň hrál dle domluvených playlistů a velmi dobře odhadnul muziku dle nálady. Ohledně veškeré komunikace s agenturou jsme byli také spokojeni.
S DJ jsme byli maximálně spokojeni. Vyhověl každému našemu přání a roztančil všechny věkové kategorie. Spoustu známých se nás ptalo odkud DJ je a kde jsme na něho narazili. Děkujeme mockrát za to, že náš den udělal ještě krásnější. Doporučujeme!
Se službami "IN the Music" jsme byli spokojeni, produkce byla kvalitní, taktéž moderátorská komunikace s hosty, děkujeme. Organizace rychlá i přes dodávání informací z naší strany na poslední chvíli. Přejeme mnoho dalších zájemců o Vaše služby.
Byli jsme moc spokojeni, fungovalo to přesně tak jak mělo. Nevím co jinak bych dodal, doporučuji!
S DJ a celou agenturou jsme byli na naší svatbě velmi spokojeni, nejen že vyšel vstříc co se našich požadavků před svatbou týkalo, ale také nám pomohli sestříhat skladby na první tanec. Co se týče samotné svatby, přivezli si veškerou aparaturu, což nám ulehčilo práci. Hudba byla ideální, líbilo se nám střídání repertoáru, bylo to pestré, nemáme rádi když se hraje "v blocích" jeden druh třeba polka, ploužák... Takže nebyl problém dynamicky měnit skladby, nakonec když už zábava pokročila, hrálo se na přání což bylo skvělé. Hosté se náramně bavili a hodnotili svatbu jako jednu z nejlepších na které byli a mluvilo se o ní celé léto, k čemuž přispěl i DJ a možnost mít jeden mikrofon s přenosnou reprogednou navíc pro program svatby.
Děkujeme za hudbu na naší svatbě, o kterou se postaral přímo pan jednatel ing. Miloš Kundrát. Pokud váháte jakou hudební produkci zvolit na Vaší svatbě, můžeme Vám doporučit HUDEBNÍ AGENTURA "IN the Music". Od začátku výborný přístup a komunikace. Pan Kundrát má vstřícné a profesionální jednání. Svatební hosté chválili a dobře se bavili.
Naše hodnocení - bylo to prostě výborné. Moc jsme si to díky Vám užili. Na svatbu jste dorazil včas, vkusně oblečen, hrál jste přesně podle našich představ a domluvy a bylo super i to, že jste vždy přizpůsobil hudbu osazenstvu, které se zrovna nacházelo na parketu. Například dětem. Všichni si Vás pochvalovali. Podle mne bylo vše na jedničku!
Chtela bych podekovat panu Kundratovi podekovat za vytvoreni vynikajici atmosfery od obradu az do pozdnich rannich hodin. Lepsiho DJ na svatbu jsme si nemohli ani prat 🙂. M+V 1.2.2020 Holasice
DJ Miloš nám hrál na svatbě v Miroslavi a byli jsme velice spokojeni. Nejen, že jako člověk, je veselá kopa se skvělým smyslem pro humor, takže (troufám si říct) jsme si sedli. Ale to hlavní - hudební produkce byla skvělá. Miloš umí lidi roztančit a ví, kdy nepřestávat hrát, aby "zábava" neopadla. Co jsme si předem domluvili, to bylo splněno, takže velmi doporučuji. Miloši, děkujeme.
Nejlepší volba,jakou jsme mohli udělat. Nemuseli jsme se o nic starat, hrál na přání, zapojoval se i do organizace her, moderoval, bavil hosty. Atmosféra byla vynikající. Jde vidět,že mají víceletou zkušenost a jsou opravdu profesionálové. Za nás na 1000% doporučujeme. Pokud se stále někdo rozhoduje, tak tady je jednoznačná volba a nebude litovat. ♥️
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2022 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena