O nás

Zabýváme se kompletní výrobou svatebních tiskovin. Můžete vybírat z naší bohaté katalogové nabídky nebo Vám vyrobíme svatební oznámení "na míru". V krátkých dodacích lhůtách dodáváme po celé ČR.

Kontakt
Produkty
Svatební oznámení - Krajkacena: 52 Více
Krásná, jemná krajka na recyklovaném papíru. Oznámení je převázané přírodním provázkem má motiv krajky doplněný kulatým medailónkem s monogramy. Vnitřní karta, určená pro vlastní text, je z hladkého papíru krémové barvy.
Svatební oznámení - Sněhově bílácena: 41 Více
Krásné svatební oznámení s embosovaným (slepotiskovým) motivem na přední straně kapsy. Použili jsme sněhově bílý perleťový papír, a vystouplý vzor přední strany dozdobili dvěma krystalovými kamínky.
Květinové svatební oznámenícena: 48 Více
Svatební oznámení v jemných pastelových tónech s motivem květin je realizováno z matného papíru světle tělové barvy. V druhé vrstvě je nakašírována karta z matného papíru bílé přírodní barvy.
Svatební oznámení - Květinové srdcecena: 43 Více
Krásné otevírací svatební oznámení s květinovým motivem srdce. Použili jsme sněhově bílý grafický papír, který dává vyniknout laserovému výseku květinového motivu uvnitř srdce.
Svatební oznámení - Krajkový motivcena: 48 Více
Svatební oznámení s krajkovým motivem, převázané provázkem. Pro toto oznámení jsme vybrali bílý, grafický papír na vnější část a na vnitřní kartu papír hnědý, recyklovaný.
Svatební oznámení ve tvaru vějířecena: 82 Více
Luxusní a především originální svatební oznámení ve tvaru vějíře je vyrobeno z béžového, jemně strukturovaného přírodního papíru.
Svatební oznámení - Srdíčkacena: 37 Více
Milé, krásné, romantické. Otevírací oznámení je z hladkého bílého papíru upraveno tvarovým výsekem. Srdíčka na horní a dolní klopě tvoří zámeček. Zdobným prvkem je bíle perleťová reliéfní ražba a uprostřed zlaté srdíčko.
Svatební oznámení - Modrécena: 48 Více
Krásné, modré, výrazné! Svatební oznámení s motivem věnečku z květin. Přední strana oznámení je převázána stuhou a překrytá ozdobným srdíčkem se jmény (monogramy) a datem svatby.
Svatební oznámení - Zlatá srdíčkacena: 41 Více
Úžasné, krásné, jednoduché oznámení s motivem dvou zlatých srdíček. Otevírací oznámení je z hladkého, bílého papíru, srdíčka vystupují nad povrch díky zlaté reliéfní ražbě, mezi nimi se třpytí krystal od předního českého výrobce. Ve hřbetu je uvázána zlatá pruženka.
Svatební oznámení - Květinový vintage motivcena: 45 Více
Svatební oznámení s květinovým vintage motivem je vyrobeno z perleťového papíru . Ve druhé vrstvě je nakašírována karta z bílého perleťového papíru.
Svatební oznámení - Růžecena: 44 Více
Svatební oznámení s krásně propracovaným motivem květin je vyrobeno z bílého perleťového papíru. Přední stranu zdobí monogram vytvořený ražbou zlatou fólií.
Svatební oznámení - Motýlcena: 48 Více
Romantické svatební oznámení s motivem motýlků je zhotoveno z růžového perleťového papíru. Vzor na přední straně je vytvořen kombinací slepotisku a digitálního výseku, který vytváří zvednutím křídel 3D efekt.
Svatební oznámení - Zlatécena: 75 Více
Svatební oznámení s překrásnou krajkou a úžasným designem. Vnější díl je z krásného perleťového papíru se zlatavým nádechem. Prosvítající vnitřní karta je z perleťového papíru se zlatavým nádechem v příjemném tónu krémové barvy.
Krajkové svatební oznámenícena: 38 Více
Svatební oznámení s krajkou po obvodu. Pro toto oznámení ve formě karty jsme vybrali bílý perleťový papír s nádherným zlatým nádechem. Motiv krajky jsme vytvořili přesným digitálním výsekem.
Pudrové svatební oznámenícena: 66 Více
Svatební oznámení ve tvaru tzv. obdélníkové složené obálky je realizováno z matného papíru světle pudrové barvy. Po otevření, je ve střední části, v druhé vrstvě nakašírováno svatební oznámení s květinovým motivem z bílého přírodního matného papíru.
Krajkové svatební oznámenícena: 49 Více
Svatební oznámení s krajkou jsme zhotovili ze sněhově-bílého perleťového papíru, křehký motiv krajky vytvořili přesným digitálním výsekem, jména snoubenců s datem svatby natiskli ražbou lesklou.
Romantické svatební oznámenícena: 39 Více
Svěží, krásné květinové. Oznámení, které si získá každého příznivce romantického stylu. Na kartu, převázanou přírodním provázkem, jsme použili recyklovaný papír a nakašírovali ho na hladký papír.
Svatební oznámení - Stromcena: 33 Více
Bílé svatební oznámení ve tvaru písmene A je z jemně strukturovaného papíru. Motiv stromu se srdíčky je vytvořen ražbou přes zlatou a stříbrnou fólii.
Galerie
Videa
Hodnocení
5 (1x)
Krásne přání, kvalitní barvy, tisk. Oznámení dokonce dorazilo i s obálkami, což jsem netušila! Pán na telefonu ochotný, na moji žádost uspisil tisk. Jedine co bych vytkla, že mi neprislo na e-mail info o odeslani zasilky s podacim cislem. Ale nakonec to nebyl žádný problem, Ceska posta mi to den po predani dorucila. Jsme nadmíru spokojeni!
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena