O nás

Hoffmanův dvůr Areál Hoffmanova dvora se nachází v nádherné a klidné, chráněnou přírodou obklopené vesničce Vinoř. Ta je pražskou městkou částí a nachází se na jejím samém okraji. Dostupnost městskou hromadnou dopravou je tak skvěle zajištěna a z Vinoře jste za 35 minut na Václavském náměstí. Bývalá konírna, prostorný dvůr, obrovská zahrada s dominantním stoletým dubem, vinný sklípek či velká stodola a parkoviště - to vše v uzavřeném prostoru, vhodném pro pořádání nejrůznějších soukromých, ale i veřejných akcí. Hoffmanův dvůr rozhodně stojí za návštěvu i pro chvilku klidu a odpočinku.

Jednotlivé části Hoffmanova dvora jsou: • Konírna - hlavní budova • Stodola • Sklípek • Dvůr se zahradou • Velká zahrada • Zázemí pro catering Konírna – hlavní budova Jde o zrekonstruovaný samostatně uzavíratelný prostor bývalé konírny. Vhodný pro prezentace, školení, hostiny apod. Prostor je velice adaptabilní. Do prostoru konírny je možné vjet i osobním vozidlem. Součástí je bar s výčepním zařízením, cca 130 míst k sezení (kapacita až 250 míst, viz níže), pódium, toalety a prostor je propojen s kuchyní a se zázemím pro catering. Veškerý inventář místnosti lze dle potřeby přestavět. V zimě je místnost vytápěná. Stodola Tento poměrně „surový“ zrekonstruovaný prostor veliké a vysoké stodoly je vhodný v letním období pro pořádání projekcí, seminářů, výstav, divadelních představení, koncertů, doprovodného programu apod. Do prostor je možné vjet autem velkých rozměrů. Dá se také využít jako náhradní prostor pro svatební obřady v případě deštivého nebo jinak nepříznivého počasí. Tento prostor není centrálně vytápěn, ale je možné přitopit prostřednictvím terasových plynových ohřívačů. Sklípek Sklípek lze využít nejen jako vinný sklípek, čajovnu, nebo jinou část doprovodného programu. Nachází se pod přístřeškem pod stodolou a je z původního pískovce a cihel. Prostor není vytápěn, naopak, v létě vás příjemně osvěží… Dvůr se zahradou Jde o velkou vydlážděnou plochu v kombinaci s travnatými plochami. Dvůr je vhodný pro venkovní posezení, instalaci pódií, párty stanů, hlavní i doprovodné programy, jakékoliv prezentace - je hlavní dominantou areálu. Jeho součástí je prostor malé zahrady s altánem a venkovním bazénem. Centrální travnatý ovál bývá využíván pro svatební obřady. Ve večerních hodinách je dvůr osvětlen. V letních měsících je zde k dispozici zahradní nábytek a slunečníky. Velká zahrada Oblíbeným místem pro svatební obřady, realizované pod stoletým dubem. Tato rozlehlá travnatá plocha je v letních měsících využitelná pro rozšíření sportovních akcí, doprovodného programu apod. V letních měsících je také využívána jako zábavný a odpočinkový parčík, s možností výborného občerstvení a zapůjčení her. Celý prostor lze jednoduše propojit s hlavním dvorem a základním parkovištěm. Zázemí pro externí catering Samostatná místnost je propojena do sálu konírny, ale také na dvůr (pro venkovní obsluhu). Zásobování/vykládku zboží, lze realizovat přímo z dodávek do prostoru, bez překonávání schodů. Součástí prostoru jsou vestavěné pulty pro přípravu, el. přípojky (220 i 380 V), voda. V celém areálu jsou vhodně a v dostatečném množství rozmístěny el. přípojky (220 i 380 V). Areál je v nočních hodinách osvětlen. Objekt lze využít pro bezbariérový přístup.

Kapacita a možnosti uspořádání k pronájmu:

prostory velikost divadelně školně banket raut Konírna 484m2 300 120 () 250 Stodola 319m2 150 80 80 200 Sklípek 80m2 40 20 40 40 Dvůr se zahradou 4 500m2 () () () 1 000

(*) dle uspořádání

Pronájmy Areál Hoffmanova dvora je možné si pronajmout na soukromé a veřejné akce. Zajistíme veškeré služby s akcemi související, včetně cateringu. Areál lze pronajmout i bez služeb. Dostupnost ubytovacích zařízení – na dochozí vzdálenost, cca 500 m od našeho areálu. Doba pronájmu areálu na jeden den je stanovena v rozmezí od 08:00 do 02:00 hod. následujícího dne (ostatní dle domluvy – např. prodloužení doby pronájmu). Hoffmanův dvůr má velmi dobré spojení do centra MHD, ale i velké parkoviště. Prohlídku areálu je možné realizovat po předem domluveném termínu návštěvy. Svatební obřady - obřad může proběhnout prostřednictvím matriky v Praze 9 - Kbelích přímo na Hoffmanově dvoře, ale také jinde, na Hoffmanově dvoře může být pouze oslava - hostina. Matriku si svatebčané zajišťují sami. Poradíme Vám, jak případně řešit termín, kdy má kbelská matrika obsazeno nebo neoddává.
Zkontaktujeme Vás s certifikovaným oddávajícím. Velmi vkusně zadaptovaný areál dá každému hned na první pohled poznat, k jakým účelům sloužil. Při vstupu do něj na vás dýchne jeho historie. Dvůr má tři části - hlavní dvůr se zahradou a vstupem do jednotlivých budov, vjezd s parkovištěm a velkou zahradou – vše je vzájemně propojeno. Plocha celého areálu je 1,5 ha. Disponuje dostatečnou kapacitou parkovacích míst, snadnou dostupností MHD a všestranným využitím. Areál je využíván celoročně a celkově pojme až 1.500 hostů.

Kontakt
Galerie
Hodnocení
4.333333333333333 (3x)
Meli jsme tu 1.7. svatbu a byli jsme naprosto spokojeni. Ilja (provozni) vyjde se vsim vtric, je zde skvela a usmevava obsluha, vyborne jidlo a v neposledni rade tohle misto ma fakt kouzelnou atmosferu. Rozhodne doporucujeme a to nejen pro ucely svatby;-) Renata a Jakub
Svatba- naprosto dokonalé místo přesně podle našich představ. Ve všem vyšli vstříc, jídlo bylo vynikající, rautové stoly vždy plné. Moc rádi se na toto místo vždy vrátíme. Manželé Jelínkovi
Krásné místo, na svatbu ideální. Místního kuchaře také můžeme jen doporučit. Jídlo bylo vynikající, všeho dostatek, všichni byli nadmíru spokojení. Bohužel nás ale obsluha dost zklamala. Nebýt našich organizátorek, vůbec nic by nestíhali. Dokonce i dovyklidit prostor musel ženich se svědkem ráno sám (stoly, truhly apod.; byla zabarikádovaná cesta na WC)... Nakonec vše ale klaplo a nikdo z hostů snad nic nepoznal (teda až na otrávené obličeje servírek, ale to se nepodaří vždy ohlídat...).
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Zájemci o prezentaci na Svatba.cz©2019 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena