O Jarkovi

Je profesí zpěvákem, skladatelem a textařem. Natočil několik CD, videoklipů a hrál jednu z hlavních rolí v muzikálech Pomáda a Popelka. Zvítězil v několika mezinárodních prestižních pěveckých soutěžích. Složil i řadu písní, textů a aranží pro známé interprety, například pro Helenu Vondráčkovou, Evu Pilarovou, Ivetu Bartošovou, Marcela Zmožka, Raega nebo Kateřinu Brožovou. Podílel se také na realizaci muzikálů Fantom opery či Ples upírů. Vytvořil i nové hudební aranžmá pro muzikál Děti ráje.

V nedávné době Jarek zaujal zdařilým hudebním hitem Svatební. Na YouTube jej například zhlédlo 2,3 milionu lidí. Píseň je postavena na upřímné a emotivní atmosféře a velmi se osvědčila přímo v rámci konkrétních svateb. Na základě reakcí fanoušků má Jarek aktuálně připravenu ještě jednu podobnou pecku s názvem Svatební vyznání.

Kontakt
Nabídka služeb
Vystoupení Jarka Šimka na Vaší svatběcena: 20000 Kč

Objednejte si tedy vystoupení Jarka Šimka na Vaší svatbě. Délka vystoupení dohodou, standardně 2o minut. Kromě Svatební mohou zaznít jeho autorské písně, hity z muzikálu Pomáda, atd. Vše bude přizpůsobeno Vašim konkrétním požadavkům.

  • doprava 6 Kč/km
  • Uvedené ceny jsou bez DPH
Galerie
Videa
Hodnocení
5 (3x)
Ráda bych se vámi podělila o svou zkušenost s vystoupením na mé svatbě. Jako pro každou nevěstu je tento den jedním z nejkrásnějších v životě a díky Jarečkovi se stal opravdu nezapomenutelným. I když naše domluva byla velmi narychlo, tak vše zvládl profesionálně a s gracii. Nebudu lhát, že díky němu a jeho písni,,svatební " nezůstal pomalu žádný kapesník suchý :-D bavil všechny hosty a díky jeho neuvěřitelné povaze, se dokázal se všemi kamarádsky povídat a přátelit... Pokud bych se měla třeba někdy znovu vdávat (doufám, že nebudu), tak rozhodně si ho pozvu znovu.
Na naší svatbě 24.8.2019 jsem jako překvapení dostala dárek od kamarádky písničku, která mě doprovodila k oltáři k mé lásce Tomovi... Zpoza křoví / měli jsme nádherný obřad venku na louce / se vynořil Jarek Šimek s Beníkem, který měl nádhernou mašli na krku a doprovodili mě při tónech nejkrásnější svatební písničky... SVATEBNÍ... opravdu nemá chybu a troufnu si tvrdit, že jedno oko nezůstalo suché... Je to písnička nádherná, podmanivá, vyjadřující city a tak, jak ji Jarek zazpíval... To nemá obdoby... Každé nevěstě bych přála ten úžasný zážitek, kdy se cítíte jako ta nejmilovanější bytost na světě a neexistuje krásnější zážitek... Moc děkujeme a stále kdykoliv si tuto píseň pustíme, máme "husí kůži" a slzy v očích, za které se rozhodně nestydíme... Děkujeme Jarku... Jsi nejlepší 😘
Hezký den, ještě jednou máme potřebu napsat a touto cestou strašně moc vyjádřit veliké poděkování za přítomnost na naší svatbě v Liberci Jarku Šimkovi, protože díky němu jsme prožili úžasné taneční odpoledne, a hlavně díky jeho písničce svatební náš svatební obřad dostal tu pravou korunku kterou měl a o kterou nám šlo. Byl prostě jedním slovem vynikající, profesionální, přitom ke všem milý a vstřícný. Zážitek který nám přinesl máme skutečně na celý život, a to myslíme zcela pravdivě a upřímně. Přejeme ať se jen a jen daří jak v profesním tak v soukromém životě. Prostě ještě jednou moc moc moc děkujeme!!!
Milí novomanželé, když vznikla píseň „Svatební” na popud mého kamaráda, který se ženil, ve snu by mě nenapadlo, kolik lidí tato píseň a videoklip tak emotivně zasáhne. Natož, že bych s ní jezdil zpívat na svatby. Takovéto věci se totiž v naší hudební branži u profesionálů těžko odpouští. Avšak těch vašich proseb, abych přijel a zazpíval vám na vaší svatbě bylo tolik, že jsem se rozhodl, že se prostě vykašlu na to, co si o mě lidé v showbusinessu budou myslet a přijel jsem vás potěšit. Uvědomil jsem si, že možná právě toto je jedna z mála věcí, která má v mém zpívání smysl. Když jsem viděl vaše slzy z radosti, překvapení, srdečná přijetí, nadšení, pochopil jsem, že právě to je součástí mého poslání zpěváka. Naopak, já vám chci velmi poděkovat za tu neopakovatelnou atmosféru, za to, že jste si mne pozvali a jsem šťastný, že jsem vás nezklamal.
Objevil jsem totiž něco krásného, co mi dodává sílu a smysl zpívat, skládat a dělat tím sobě i vám radost. Přeji vám, abyste byli šťastní a možná právě tento silný okamžik, kdy jsem vykročil k vám a zazpíval vám píseň Svatební, bude rezonovat ve vašich srdcích a vzpomínkách po celý život.
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena