O nás

Prožijte nejkrásnější okamžiky svého života v pohádkovém prostředí průhonického zámku. Neopakovatelnou atmosféru dotváří Průhonický park, klenot mezi zámeckými parky, který je právem zapsán na seznam památek UNESCO. Je ideální pro romantickou procházku novomanželů a svatebních hostů.

Místem určeným ke svatebnímu obřadu je vyhlídková terasa Malého nádvoří, v případě nepřízně počasí pak noblesní Rytířský sál, zdobený dřevěným obložením stěn i stropu, s dominantním kovaným lustrem. Svatebním obřadům s malým počtem hostů nabízíme i Pracovnu hraběte Taroucy s nádherným výhledem na Podzámecký rybník. Všichni svatebčané mají umožněn volný vstup do Parku s možností focení.

Umožňujeme pronájem prostor pro svatební hostinu, a to v interiéru zámku nebo v zámeckém parku (rádi Vám vypracujeme nabídku podle Vašich potřeb). Rádi vám předáme reference na spolehlivé dodavatele, jako jsou místní restaurace, hotely, cateringové firmy, floristé, hudební doprovod apod.

Jak se k nám dostanete

Průhonice leží na jihovýchodním okraji pražské aglomerace při dálnici D1 (exit 6), 4 km od metropole. Veřejnou dopravu zajišťují autobusy MHD ze stanice metra Opatov, doba jízdy ca. 15 minut.

Areál disponuje vlastním parkovištěm s kapacitou 65 parkovacích míst.

Kontakt
Galerie
Videa
HodnoceníDodavatel ještě nebyl hodnocen.
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena