Svatební šaty

Svatební šaty 2 v 1

Máte výběr svatebních šatů ještě před sebou? Pokud si je plánujete koupit nebo dokonce nechat ušít, co takhle se poohlédnout po tzv. “2 v 1”?

9.4.2021

Takové šaty se nevidí zas až tak často, nicméně pokud na ně nevěsta náhodou narazí a sednou jí na její typ postavy, rozhodně si je chválí.

A jak takové šaty tedy vypadají? Variant je samozřejmě více. Nejčastěji jde ale o krátké “koktejlky,” na které se připíná sukně, takže takové šaty na pohled působí jako klasické “velké” svatební šaty, ale když se pak sukně sundá, nevěsta má na sobě ve vteřině popůlnočky. To je praktické z více ohledů.

Jednak se takové šaty dobře oblékají, pak samozřejmě také svlékají, nemusíte se ohlížet po dalších šatech na večerní svatební párty, ale v neposlední řadě - koktejlky pak můžete využít i v civilním životě buďto do práce nebo třeba na ples. Záleží na tom, jak moc propracované jste si vybrala. Jejich životnost je tak mnohem delší než jeden jediný den a ještě budete považována za skutečně nápaditou nevěstu.

Co se uchycení sukně ke koktejlovým šatům týče, toho se nemusíte obávat. Stejně jako toho, že by se šaty během dne samy rozepnuly. Obvykle totiž bývají jištěny dokonce více způsoby. A že jste podobně řešené šaty ještě neviděla? Podívejte se do naší galerie inspirace nebo si projděte weby svatebních salonů.

Tak co, jdete do nich? Pokud ano, budeme moc rádi, pokud nám po svatbě pošlete na ukázku pár fotek nebo dokonce video.


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Svatební šatyNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2021 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena