Jak požádat hosty o peníze namísto darů?
Zábava na svatbu

Jak požádat hosty o peníze namísto darů?

V dnešní době není neobvyklé (právě naopak!), že namísto mixérů a sad skleniček snoubenci požádají hosty raději o finanční příspěvek, aby si pak mohli pořídit přesně to, po čem touží. Jak to ale zařídit, aby vaše prosba nevyzněla trapně nebo třeba nemístně?

20.7.2020

Dnes vám přinášíme několik tipů na texty, které můžeme přiložit ke svatebnímu oznámení nebo přidat na svatební webovky třeba tady u nás na Svatba.cz zdarma, a které by vám mohly pomoci. Tady jsou:

1. Lásku, štěstí, bydlení i vybavení máme, proto oba vřele uvítáme, Váš příspěvek v jakékoli výši, který nám šanci pořídit si auto zvýší.

2. Jelikož doma už skoro všecko máme, mnohem raději než hmotné dary přivítáme, finance jenž alespoň nakrátko, potěší naše prasátko.

3. Jestliže si někdo se svatebním darem hlavu láme, pak vězte, že už doma skoro všechno máme. Proto nás potěší příspěvek v jakékoli výši co rozpočet na líbánky a sedačku zvýší :o)

4. Léta jsme si spořili, kde mohli, tam šetřili. Však kvůli svatbě zakrátko dost zhublo naše prasátko. Takže Vás prosíme, pokud nám chcete dát něco darem, přispějte mu pár korunek, ať nepojde nám hladem.

5. Hrnce, pokličky, ubrusy, skleničky, kávovar, pánvičky... zkrátka všechno, co potřebujeme už doma máme. Proto oba vřele uvítáme, Váš příspěvek v jakékoli výši, který nám šanci pořídit si auto zvýší. Přísaháme, že všechno, po čem toužíme, si pak sami koupíme :-) Děkujeme!

6. A pokud nejste zrovna fandové těch veršovaných, co třeba takto? „Potíže se svatebními dary za vás hravě vyřeší Němcová, Palacký nebo Masaryk...“ :-)


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Zábava na svatbuNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena