Vzpomínky na svatbu
Zábava na svatbu

Vzpomínky na svatbu

Jak si zajistit vy nejkrásnější vzpomínky na svatbu? Samozřejmě, že výběrem dobrého fotografa a kameramana, ale kromě toho, jsou tu i jiné možný, jak si připomenout, jak úžasný byl váš svatební den. Jednu z nich vám dneska představíme a potěší vás obzvlášť v prvním roce manželství! Dá to sice trochu práce, v rámci příprav, ale určitě to později bude stát za to...

11.5.2020

Pro ty manuálně zručné by náš tip mohl být inspirací jak se zabavit na hezkých pár večerů a ty ostatní třeba nalákáme po dlouhé době do fronty na poštu. A o co tedy jde? Jak by se Vám líbilo připomínat si celý rok následující po svatbě týden co týden nejen, že jste novomanželé, ale také zavzpomínat prostřednictvím svých hostů na to, jaký byl váš svatební den? Cesta ke splnění tohoto snu není vůbec složitá. Stačí nakoupit (to pro ty, které preferují variantu vystát si frontu na poště) nebo vyrobit (varianta pro ony příjemně strávené kreativní večery) si celkem 52 pohlednic (+/-) a na každou z nich napsat datum.

Jaké? Přece jednotlivé týdny tak jak jsou za sebou od toho prvního následujícího po vaší svatbě, až do toho, ve kterém oslavíte první výročí. Jelikož má rok celkem (+/-) 52 týdnů měli byste mít vypsáno cca právě 52 (v roce 2020 celkem 53) termínů na právě 53 pohlednicích. Jednotlivé pohledy (ať už z Vaší dílny zajímavě dekorované dle barev či tématu Vaší svatby) nebo koupené na poště třeba s motivem místa konání svatby pak nechejte svoji svatební koordinátorku nebo jednoho ze svědků rozdat mezi hosty tak, aby každý dostal minimálně jeden a už se jen těšte na to, co Vám hosté napíší. Abyste jim ulehčili práci, je dobré na pohledy předtisknout Vaši adresu (stačí ji vytisknout na lísteček a nalepit na pohlednici), případně také návod, co vlastně s pohlednicí udělat. Může vypadat třeba takto:

„Milí svatební hosté! Jsme moc rádi, že jsem s námi strávili náš svatební den a budeme ještě radši, když spolu s námi zavzpomínáte na to, jak proběhl případně nám napíšete i nějaké to přání. Pohlednici odešlete v týdnu, který je uveden nahoře. Děkujeme, novomanželé Láskorádovi!“ To, jestli pohledy opatříte poštovní známkou nebo ne už je čistě jen a jen na Vašem uvážení. Doufám, že jsme vás dnes naší malou inspirací zaujali, a opět a zase vám přejeme hodně štěstí jak při přípravách svatby, tak i do manželství.


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Zábava na svatbuNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena