Proč mít na svatbě moderátora?
Hudba na svatbu

Proč mít na svatbě moderátora?

Co se bude dít teď? Jdeme se fotit, kdo to řekne hostům? Kdo pozve hosty ke krájení dortu? Že není DJ jako DJ, o tom se na vlastní svatbě přesvědčíte během prvních pár minut. Obzvlášť, pokud nemáte svatební koordinátorku. A tak má dobrý DJ, který zároveň umí moderovat a celou svatbou vás „provede,“ cenu zlata!

31.1.2020

Spousta nevěst a ženichů spoléhá na to, že „se to nějak udělá“ nebo že se role jakého „průvodce svatbou“ ujme jeden z jejich svědků či zkrátka kdokoli, komu „to mluví.“ Je samozřejmé, že snaha se cení, ale odhadnout, kdy je vhodné mluvit a kdy raději mlčet nebo vědět, co říct (v překladu – dobře znát svatební tradice, orientovat se v pravidlech svatebních her...), to chce nejen um, ale také spoustu praxe. A právě v tom je velká a nesporná výhoda svatebního moderátora.

Zkuste se poptat po známých, kteří se brali nedávno, projít reference z webů a FB doporučení nebo se podívat tady u nás na Svatba.cz a najděte si toho pravého! Spolupracujeme například s Martinem Cihlářem, kterého můžete vídat na našem Youtube kanále a brzy ho také určitě potkáte na jednom z našich středečních „Chatů s odborníkem". Martinovi, coby zkušenému svatebnímu moderátorovi a DJ z Evropy 2, to mluví opravdu na jedničku!

Shrnuto – podtrženo: dobrý DJ (+ moderátor v jednom) jednoznačně patří spolu s fotografem mezi dva nejdůležitější „dodavatele“ na vaší svatbě. Protože z fotek jednou budou vzpomínky, ale aby svatba měla skvělou atmosféru a bylo OPRAVDU nač vzpomínat, to je právě úkol pro kvalitního DJ!

Proto jej volte stejně pečlivě, jako svého nastávajícího... ;)


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Hudba na svatbuNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena