Jarek Šimek a Svatební exkluzivně na Vaší svatbě
Hudba na svatbu

Jarek Šimek a Svatební exkluzivně na Vaší svatbě

I v českých luzích a hájích občas vznikne svatební hitovka, která chytne za srdce. Jarkovi Šimkovi se podařilo složit píseň, která dojímá chytlavou melodií i upřímným textem. Jak po prvním poslechu napsala jedna z Jarkových fanynek: „Věřím, že se tato písnička stane hymnou všech, kteří chtějí být spolu.“ My o tom nepochybovali a stalo se!

8.6.2020

O Jarkovi

Je profesí zpěvákem, skladatelem a textařem. Natočil několik CD, videoklipů a hrál jednu z hlavních rolí v muzikálech Pomáda a Popelka. Zvítězil v několika mezinárodních prestižních pěveckých soutěžích. Složil i řadu písní, textů a aranží pro známé interprety, například pro Helenu Vondráčkovou, Evu Pilarovou, Ivetu Bartošovou, Marcela Zmožka, Raega nebo Kateřinu Brožovou. Podílel se také na realizaci muzikálů Fantom opery či Ples upírů. Vytvořil i nové hudební aranžmá pro muzikál Děti ráje.

Více si přečtěte na www.jareksimek.cz

Svatební

V nedávné době Jarek zaujal zdařilým hudebním hitem Svatební. Na YouTube jej například zhlédlo 2,3 milionu lidí. Píseň je postavena na upřímné a emotivní atmosféře a velmi se osvědčila přímo v rámci konkrétních svateb. Na základě reakcí fanoušků má Jarek aktuálně připravenu ještě jednu podobnou pecku s názvem Svatební vyznání.

Jarek a Svatební exkluzivně na Vaší svatbě

Úryvek z poděkování od jedné nevěsty mluví za vše: „Nebudu lhát, že díky němu a jeho písni Svatební nezůstal pomalu žádný kapesník suchý :-D. Bavil všechny hosty a díky jeho neuvěřitelné povaze, se dokázal se všemi kamarádsky povídat a přátelit..."

0bjednejte si vystoupení Jarka Šimka na Vaší svatbě. Délka vystoupení dohodou, standardně 2o minut. Kromě Svatební mohou zaznít jeho autorské písně, hity z muzikálu Pomáda, atd. Vše bude přizpůsobeno Vašim konkrétním požadavkům.


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Hudba na svatbuNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena