Snoubení designu a svateb - prsteny od českých designérů na jednom místě
Snubní prsteny a šperky

Snoubení designu a svateb - prsteny od českých designérů na jednom místě

Český design, lokální šperkařská tradice a svatby patří nerozlučně k sobě. Právě teď vzniká na svatebním trhu novinka, která propojuje nabídku prstenů od českých designérů a usnadňuje cestu za vysněnými prsteny.

15.5.2020

Originální tvorba českých designérů nabízí rozmanité podoby od minimalismu přes něžné variace až k tvarovým experimentům. Svatební projekty ale doposud zůstávaly ukryté v portfoliích jednotlivých šperkařů a získat o nich přehled vyžadovalo náročný průzkum nebo znalost designérské scény.

Designové snubní prsteny Snoubení od CZECHDESIGN - Růžičková

Snoubení svateb a českého designu

Organizace CZECHDESIGN, která pracuje s designéry už od roku 2003, vytvořila platformu Snoubení a aktuálně dala dohromady nabídku téměř 100 prstenů od 10 českých designérů.

Můžete tak vybírat z originální tvorby od Nastassie Aleinikavy, studia JA-RA, Kristýny Malované, Věry Novákové, Hany Polívkové, Evy Růžičkové, Adély Schicker, Ondřeje Stáry, Kláry Šípkové a Jana Vlasáka, oceňovaných tváří i nových talentů oboru.

Katalog plný inspirace

Medailonky s tvorbou jednotlivých designérů a popisem jejich filozofie najdete v tištěném katalogu Snoubení. Ke všem prstýnkům zjistíte veškeré produktové detaily, možnosti jejich úprav i cenovou kategorii. Jednoduše získáte orientaci na scéně tak, aby pro vás byl výběr prstenů pohodlný a snadný. Součástí katalogu je také praktická pomůcka ke zjištění velikosti prstenů.

Snoubení od CZECHDESIGN - katalog designových snubní prstenů

Svatební platforma snoubeni.com

Na novém specializovaném webu a e-shopu snoubeni.com najdete podrobný přehled prstenů s přesnými parametry a vše, co k online nákupu potřebujete. Prsteny jsou tu nafoceny jak samostatně, tak na rukách, tudíž dostanete lepší představu, jak by seděly vám.

Snoubeni.com svatební platforma pro designové snubní prsteny

Inspirace v obchodě

Domluvit si ale můžete i osobní schůzku v CZECHDESIGN SHOPu v centru Prahy a prohlédnout si prsteny osobně. Za dobu svého působení v CZECHESIGNu dokáží poradit se stylem i potřebnou velikostí. S designérem domluví pak veškeré přizpůsobení a úpravy. CZECHDESIGN SHOP - obchod s designovými snubními prsteny

Podpora českého designu

Kromě toho, že podpoříte lokální tvorbu, získáte prsten na míru s pocitem, že jej někdo vytvořil s láskou a péčí pro vás. Designové snubní prsteny Jan Vlasák od Snoubení CZECHDESIGN Snoubení od CZECHDESIGN - designové snubní prsteny


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Snubní prsteny a šperkyNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena