Svatební oblek

Dokonalý oblek pro dokonalou svatbu

Anglická značka Anthony´s London se vyznačuje dokonale zpracovanými obleky s důrazem na každý detail.

18.6.2023

Jak vybrat oblek pro ženicha?

Styl, střih, látku i vzor vybírejte pečlivě s ohledem na styl svatby.
Oblek by měl však v každém případě perfektně sedět, aby se v něm ženich cítil dobře, nic ho neškrtilo, dobře se mu v něm hýbalo a mohl si tak svůj den D užít.

Klasická svatba

Na klasickou svatbu se hodí oblek v tmavě modré nebo v tmavě šedé barvě. Pokud ale tyto odstíny už ve skříni máte a toužíte po novém, neotřelém, ale stále klasickém obleku, pak sáhněte po odstínech světlejších. Zvlášť v případě letní svatby. Z každého obleku ten správný svatební outfit ale udělají teprve doplňky. Kravata, kapesníček, nebo květinová korsáž v klopě saka.

šedý oblek

Black Tie svatba

Svatba s dress codem black tie se pojí s formálními svatbami konanými například v luxusních hotelech nebo na vysoce exkluzivních místech. Black tie dává ženichovi jasné instrukce, co si obléct. Černý smoking, bílá smokingová košile, motýlek, kapesníček do klopy, lakované boty a případně i smokingový pás. Přijatelný je však také černý oblek místo smokingu, pokud svatba nepodléhá striktně daným společenským pravidlům jako třeba královská svatba. Pokud jde o košili, opravdu musí být smokingová. Od klasické se liší tím, že má skryté knoflíky. Límec může být buď klasický, nebo se stojáčkem.

Zahradní/venkovská svatba

Pokud toužíte po naprosto uvolněné svatbě, pravděpodobně se vám líbí zahradní potažmo venkovská svatba. V posledních letech si pro tento styl svatby páry vybírají různé statky, zrekonstruované stodoly a areály pro glamping. Tato místa v sobě snoubí útulnost, romantické prostředí v obklopení přírodou a zázemí pevné stavby, kam se lze při nepřízni počasí ukrýt. K takovému svatebnímu stylu patří dress code summer chic. Summer chic je velmi benevolentní. Jediné, co předepisuje, je uvolněná elegance. Vedle klasického obleku můžete stejně tak sáhnout po chino kalhotách v kombinaci s vestou místo saka, nebo po velmi lehkém a elegantním lněném obleku, který oceníte v teplých letních dnech.

zelený oblek

Boho svatba

Boho svatby lákají svou něžností, romantickou atmosférou, přirozeností. Nejčastěji se odehrávají v přírodě nebo na pláži, s čímž souvisí také hojné zastoupení přírodních materiálů jak v případě dekorací, tak oblečení svatebčanů. Také zde uplatníte dress code summer chic ve světlých tónech přírodních barev. Oděv by měl být vzdušný, šaty se vyznačují jistou splývavostí, rozevlátostí. Ženich si opět může vybrat, zda sáhne po celém obleku, vestě nebo jen košili s kšandami. Lze rovněž kombinovat světlé kalhoty s tmavým sakem.

A stejně jako u výběru svatebních šatů, i výběr obleku pro ženicha si zaslouží pozornost s velkým P.

Nechejte se tedy pro jednou rozmazlit a jděte si pro svůj svatební outfit tam, kde vám poradí opravdoví odborníci.

Ty najdete například v Anthony´s London s prodejnami v Praze a Brně, kde nabízí klasické obleky, módní i volnočasové oblečení i pánské doplňky. A ručíme za to, že díky více než padesáti velikostním kombinacím košil a obleků se budete cítit jako v obleku na míru. Hlavně proto, že u Anthony´s najdete pouze vysoce kvalitní materiály jako je merino vlna, len, 100% bavlna, hedvábí... a taky protože "dokonalé zpracované obleky s důrazem na každý detail" pro ně rozhodně není žádná obchodní fráze, ale každodenní realita!

AKCE - SVATEBNÍ KURZ s podtitulem - Jak připravit svatbu a nezbláznit se?

promo svatebni kurz

www.anthonys.cz

www.svatba.anthonys.cz


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Svatební oblekNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2023 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena