Najměte si choreografa!
Zábava na svatbu

Najměte si choreografa!

Umíte tančit? Pokud ne, možná by stálo za to absolvovat před svatbou pár lekcí i choreografa.

15.1.2021

Neumíte tančit? Nevadí! V zahraničí není nic výjimečného, když si během svatebních příprav snoubenci najmou choreografa, aby je připravil na jejich první novomanželský tanec. Ten může mít spousty podob, ale pokud nechcete zůstat jen u „ploužáku“, taneční lekce by se vám mohly hodit.

Natrénovat můžete třeba Valčík, Waltz nebo dokonce celou taneční sestavu, jakých na internetu najdete stovky, možná i tisíce. Stačí si do vyhledávače zadat heslo „creative wedding dance“ nebo „unique wedding dance.“ Videa vám mohou být zajímavou inspirací, ale učení samotné je přece jenom lepší svěřit do rukou profesionálů.

Zkuste si někde poblíž domova najít taneční školu nebo kurzy a poptat u nich, jestli dávají soukromé lekce nebo (máte-li dost času) se zapište na celý podzimní kurz. Jednak vás to sblíží, zároveň se ještě naučíte něco nového, a navíc pak budete v den D mistři tanečního parketu!!

Jdete do toho?


Najděte si dodavatele a domluvte se s nimi v naší kategorii Zábava na svatbuNejpropracovanější online svatební plánovač s kalkulačkou najdete tady
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2021 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena