O nás

Objevte klidné místo jako stvořené pro ubytování v Mladé Boleslavi. Čtyřhvězdičkový hotel GALATEA stojí na okraji města Mladá Boleslav v Kosmonosech. Svou polohou umožňuje snadnou dosažitelnost z centra a zároveň klidové prostředí k odpočinku a pořádání svateb.

Kontakt
Galerie
Videa
Hodnocení
5 (5x)
Na svatbu pro velkou partu je to uzasne prostredi. Pochvalim i personal. Jidlo je jednim slovem uzasne!
V rámci jednoho odpoledne a večera, kdy se v hotelu konala kamarádova svatba... Krásně prostředí, úžasný personál, krásné prostory, raut naprosto úchvatný!!! Díky
Nemohu nic vytknout... čisto, vstřícný personál, hezké prostředí, super sklípek...
Celému personálu moc dekujeme za příjemně strávený pobyt ....skvele jidlo, milá obsluha a velky výběr vína. Pokoj nádherný a čistý! Už se těšíme, až se budeme moc vrátit!
Vřele doporučuji návštěvu holetového wellness, restaurace a zejména vinné galerie. V rámci služeb jsem se setkala s naprosto profesionálním, vstřícným a ochotným přístupem všech zaměstnanců od recepce, po restauraci a vinárnu. Všechna naše přání byla splněna dle představ, s úsměvem a navíc v rámci programu na klíč - rozlučky se svobodou. Děkuji všem, zejména sommeliérovi Filipovi za báječnou degustaci, čas a trpělivost, šéfkuchaři Vladovi za skvělý dort a celému týmu na recepci za ochotu operativní změny objednávky dle potřeby.
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2023 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena