O nás

Zásnubní a snubní prsten se letos nosí na jednom prstu. Aby se oba prsteny vzájemně doplňovaly a vytvářely tak DOKONALÝ PÁR jako nevěsta a ženich, je zapotřebí 3D technologie a šikovný zlatník. V zlatnickém studiu SALABA máme obojí. Při navrhování ve speciálním zlatnickém 3D softwaru vidíte každou změnu, sami si určujete i nejmenší detail šperku, počet, velikost i výbrus kamenů. Staňte se designéry vlastních snubních prstenů!

Podívejte se na video naší rodinné firmy s tradicí od roku 1994, jak svým zákazníkům PLNÍME SNY O DOKONALÉM ŠPERKU!

Kontakt
Produkty
Snubní prsten INFINITYcena: 20700 Více
Snubní prsten ve tvaru propletených osmiček, které symbolizují věčnou lásku. Horní část obroučky je vykládaná 22 ks diamantů o průměru 1,00 mm.
Snubní prsten ANDIEcena: 9500 Více
Hladký snubní prsten ANDIE je vyroben v klasickém soudečkovém tvaru. Šířku a tloušťku prstenu je možno upravit.
Snubní prsten BLAIREcena: 9900 Více
Snubní prsten s netradičně tvarovanou obroučkou, která může být hladká nebo vykládaná diamanty podle přání nevěsty.
Snubní prsten GRACE roundcena: 17300 Více
Kulatý briliantový brus je stále tím nejoblíbenějším a nejvíce žádaným brusem, který zaručuje maximální lesk v porovnání s jinými brusy.
Snubní prsten NORAcena: 20900 Více
Obroučka snubního prstenu je speciálně upravena podle tvaru zásnubního prstenu. Horní část obroučky je vykládaná 37 ks diamantů o průměru 1,00 mm.
Snubní prsten CATHERINEcena: 8500 Více
Obroučka snubního prstenu je speciálně upravena podle tvaru zásnubního prstenu. Horní část obroučky je hladká anebo vykládaná diamanty podle přání nevěsty.
Snubní prsten LINDSEYcena: 9500 Více
Obroučka snubního prstenu je speciálně upravena podle tvaru zásnubního prstenu. Horní část obroučky je zdobená hladkým proužkem.
Snubní prsten GRACE princesscena: 24800 Více
Snubní prsten GRACE s diamanty ve výbrusu princess. Jedná se o čtvercový tvar, jehož profilový vzhled je podobný obrácené pyramidě.
Snubní prsten EMMAcena: 19300 Více
Obroučka snubního prstenu je speciálně upravena podle tvaru zásnubního prstenu. Horní část obroučky je vykládaná 46 ks diamantů o průměru 0,80 mm.
Snubní prsten ANNAcena: 8500 Více
Snubní prsten ANNA je hladký ale přesto originální. Horní část snubního prstenu je hladká nebo vykládaná diamanty podle přání nevěsty.
Snubní prsten FRANCEScena: 21900 Více
Speciální rozšíření obroučky ve spodní části prstenu zabraňuje točení na prstu a zvyšuje tak komfort nošení. Horní část obroučky je vykládaná 22 ks diamantů.
Snubní prsten GRACE marquisecena: 59800 Více
Tento elegantní tvar výbrusu se špičatými konci připomíná loďku. Velmi často se používá jako unikátní solitér, nebo jako součást honosných šperků.
Videa
Hodnocení
5 (2x)
Doporučuji! Kvalitní práce, trvalá hodnota.
Velmi profesionální milý a ochotný přístup přímo paní majitelky. Prsteny jsou opravdu krásné a originální. Cena je vyšší, ale rozhodně stojí za to. Velká spokojenost.
facebookPixel
Sledujte nás@svatba.cz
Máte zájem se prezentovat na Svatba.cz?©2020 Svatba.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena